Oficjalnie: Zieliński w Wigrach Suwałki

4 lata temu
Jacek Zieliński | Fot. Adam Polak, Legia Warszawa

Z dniem drugiego kwietnia Jacek Zieliński został Dyrektorem Sportowym zespołu Wigry Suwałki.

Jacek Zieliński to między innymi były obrońca warszawskiej Legii, a także sześćdziesięciokrotny reprezentant Polski. W swoim dorobku szkoleniowym może się pochwalić pracą w Legii Warszawa, Koronie Kielce, Lechii Gdańsk czy reprezentacji Polski do lat 20.

W suwalskim zespole, Jacek Zieliński zajmie się między innymi koordynacją procesu szkoleniowego w samym klubie oraz akademii piłkarskiej. Będzie on również odpowiedzialny za stworzenie sieci skautingu jak i za rozwoj klubu pod względem sportowym i organizacyjnym.
 
Nowy Dyrektor Sportowy nie będzie jednak członkiem sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu Wigier. Klub liczy na to, że skupienie się na wcześniej wymienionych aspektach przyniesie im korzyści w dłuższej perspektywie czasu.
 
Przybycie do Wigier osoby Jacka Zielińskiego skomentował prezes tego zespołu Dariusz Mazur.
 
 - Jacek Zieliński to człowiek, który od lat ma Suwałki głęboko w sercu. Przy okazji wielu akcji charytatywnych, które organizowaliśmy, zawsze można było na niego liczyć. Naszą wieloletnią znajomość chcielibyśmy przekuć w coś co przyniesie korzyść Wigrom i całej suwalskiej piłce.
 
 - W dalszym ciągu jestem trenerem i z tym zawodem wiążę swoją przyszłość, jednak jestem przekonany że dzięki współpracy z Wigrami zyskam nowe umiejętności, które pozwolą mi jeszcze inaczej spojrzeć na futbol, a to w przyszłości na pewno zaprocentuje - powiedział nowy Dyrektor Sportowy.
 
- Zdajemy sobie sprawę, iż jest On i będzie przede wszystkim szkoleniowcem jednakże jestem przekonany, że jego doświadczenie przyniesie same plusy dla bieżącego i przyszłego funkcjonowania klubu. Decyzję tą podjęliśmy z myślą o przyszłości i długofalowym rozwoju Klubu - zakończył Mazur.


ŹRÓDŁO
Wigry Suwałki
TAGI: Wigry Suwałki Jacek Zieliński Polska Legia Warszawa Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0205 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.