Rogério Ceni kończy karierę [WIDEO]

4 lata temu
Rogério Ceni - żywa legenda São Paulo FC / Fot. São Paulo FC

Rogério Ceni z końcem roku zakończy swoją profesjonalną karierę. Brazylijczyk zapowiedział, że jego decyzja jest nieodwołalna.

Ceni słynie na całym świecie z niebywałej jak na bramkarza liczby strzelonych goli. Piłkarz São Paulo może pochwalić się ponad setką bramek zdobytych w oficjalnych spotkaniach swojej drużyny.

41-letni golkiper podjął jednak decyzję, że z końcem 2014 roku kończy swoją profesjonalną karierę piłkarską. Brazylijczyk nosił się z zamiarem przejścia na sportową emeryturę już rok temu, jednak wówczas odwlekał podjęcie wiążących decyzji i w obecnym sezonie nadal występuje między słupkami drużyny z São Paulo, z którą jest zresztą związany od początku swojej przygody z futbolem. 

- Tym razem już nie będę zwlekał jak w zeszłym roku. To mój ostatni sezon w profesjonalnej piłce - zadeklarował Ceni.

Dla siedemnastokrotnego reprezentanta Brazylii szczególnie trudny był 2013 rok. Bramkarza dopadł kryzys, wywołany pernamentnym stresem i zmęczeniem, wynikającym z ponad dwudziestoletniej gry w piłkę. - Był to dla mnie najtrudniejszy rok, odkąd zaczynałem karierę jako młody chłopiec. Obecnie jest już zdecydowanie lepiej - stwierdził Brazylijczyk.

Jak dodał Ceni, ma nadzieję, że do ostatniego swojego meczu będzie gotów na rywalizację na najwyższym poziomie, bo jak określił, zamierza "zejść ze sceny" w wielkim stylu.

Poniższy filmik prezentuje strzeleckie umiejętności brazylijskiego bramkarza.ŹRÓDŁO
Sambafoot
TAGI: São Paulo FC Rogério Ceni Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0078 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.