List otwarty kapitana Catanii do kibiców

4 lata temu
Catania w trudnej sytuacji ligowej

Kapitan Catanii Mariano Izco wydał oświadczenie w postaci otwartego listu dla kibiców klubu, obiecując im całkowite zaangażowanie ze strony drużyny w końcówce obecnego sezonu.

Ekipa z Sycylii znajduje się na dnie w tabeli Serie A. Do bezpiecznego miejsca traci już siedem punktów. Dziś Catania na swoim obiekcie podejmie Torino.

"Jako kapitan Catanii w tym trudnym momencie chcę powiedzieć coś w moim imieniu jak i kolegów z całej drużyny. Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji ligowej, ale to nie przeszkadza nam mieć nadzieję. Jesteśmy przekonani, że możemy się utrzymać. Zawsze staraliśmy się dawać z siebie wszystko, dlatego wciąż jesteśmy w grze. W tej ostatniej fazie sezonu damy z siebie jeszcze więcej, by wygrać najbliższe mecze i zbliżyć się do upragnionego celu. Będziemy w pełni zaangażowani i skoncentrowani. Aby utrzymać się w Serie A potrzebujemy was, waszego wsparcia i pasji. Wciąż wierzymy, ale dzięki wam będziemy jeszcze silniejsi. Razem zawsze będziemy wielką Catanią!" – czytamy w oświadczeniu kapitana drużyny.

Catania w tym sezonie zdołała wygrać zaledwie cztery spotkania. Sycylijczycy w ostatnich czterech meczach nie zdobyli choćby punktu. Do końca sezonu pozostało im siedem starć.ŹRÓDŁO
Calcio Catania
TAGI: Calcio Catania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.