Gol-kuriozum w Premier League, czyli Andy Carroll w natarciu [WIDEO]

4 lata temu
Andy Carrol w natarciu | Fot. Twitter

Pomyłki sędziowskie zdarzają się niestety dość często. Jednak gdy jesteśmy świadkami takiej sytuacji, do jakiej doszło podczas dzisiejszego meczu pomiędzy West Hamem a Liverpoolem, to piłka nożna traci część swojego uroku.

Bo jak inaczej na to patrzeć? 21 piłkarzy na boisku walczy w sposób fair i w ramach przepisów, a ten jeden stwierdza, że na murawie może robić wszystko. Co gorsza, sędzia spotkania popełnia przeokrutny błąd, nie widząc postępowania tego zawodnika.

Doliczony czas pierwszej połowy w meczu Premier League, w którym zmierzyły się West Ham i Liverpool (chwilę wcześniej prowadzenie objęli goście). Mark Noble, piłkarz "Młotów", wykonuje rzut rożny. Futbolówkę łapie bramkarz "The Reds" Simon Mignolet, ale... nie! Z pomocą przybywa Andy Carroll. 25-latek, który oprócz imponującego wzrostu (1,91 metra), opanował tajemną sztukę sprytnego ataku na golkipera, uderza Mignoleta ręką prosto w twarz. Sędzia nie reaguje. Belg wypuszcza piłkę, dopada do niej Guy Demel i wyrównuje stan meczu. Ale dlaczego tam nie było faulu?! Zobaczcie i oceńcie sami.

 


SM przez LFCmostar

 

Twitter został zalany reakcjami na tę sytuację.

Cóż, możliwe, że w ten sposób Andy Carroll chciał pokazać, co myśli o swoich dawnych kolegach z Liverpoolu i samym klubie. Ostatnio nawet mówił, iż nie dostał tam prawdziwej szansy.

Póki co, trwa druga połowa spotkania, a wynik meczu wciąż pozostaje taki sam, jak po pierwszych 45 minutach.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Andrew Thomas Carroll Liverpool FC West Ham United Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0175 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.