Suárez naprawia swój wizerunek, godne podziwu zachowanie Urugwajczyka [FOTO]

5 lat temu
Luis Suárez

Luis Suárez, który ma za sobą kilka nieprzyjemnych incydentów, pokazuje w ostatnim czasie wzorowe oblicze. Nie tylko na boisku, ale i poza nim.

Urugwajczyk korzystając z słonecznej pogody, co jak wiadomo na Wyspach Brytyjskich nie jest zbyt częstym zjawiskiem, postanowił w poniedziałkowe popołudnie udać się do pobliskiego parku. To właśnie tam doszło do sytuacji, która w niezwykle korzystnym świetle przedstawia 27-letniego napastnika.

Suárez podążając jedną z alej zauważył bowiem siedmiolatka grającego w piłkę wraz z ojcem i kuzynami. Jak się okazało, był to chłopiec z zespołem Downa. Nie uszło to uwadze piłkarza Liverpoolu, który zadbał o to, by miał on niezapomniane wspomnienia. 

Cała historia bardzo ciekawie została opisana przez jednego z kuzynów, który opublikował również zdjęcie z tego zdarzenia:

"Początkowo po prostu podbiegł do nas i zaczął grać w piłkę z moim kuzynem. Mój wujek nie zdawał sobie jeszcze sprawy z tego, kim on jest. Myślał, iż to jakiś nachalny człowiek, chcący zepsuć zabawę.

Następnie Luis podszedł do mojego kuzyna i zaczął z nim rozmawiać. Dopiero wtedy wujek zorientował się, że spotkali Suáreza. Ten zaproponował im wspólne zdjęcie. 

To niezwykły gest. Dzięki temu mój kuzyn ma teraz zdjęcie z jednym z najlepszych zawodników Liverpoolu. Dzięki Luis!

Pokazałeś klasę. Udowodniłeś tym samym, że sytuacje z Evrą i Ivanoviciem wcale nie świadczą o Twojej naturze"ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Anglia Urugwaj Liverpool FC Luis Alberto Díaz
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.