El Shaarawy wzbudza zainteresowanie wielu klubów

4 lata temu
Stephan El Shaarawy

Brat, a jednocześnie agent Stephana El Shaarawy'ego stwierdził, że wiele klubów jest zainteresowanych transferem młodego napastnika.

Wśród drużyn, które mogą starać się zakontraktować Włocha wymienia się m.in. Torino oraz Napoli. 21-latek przyznaje jednak, że dobrze się czuje na San Siro i zamierza zostać, podejmując walkę o miejsce w składzie.

- W końcu wyleczył kontuzję. Obecnie trenuje i gra w zespole Primavera. Nie może się doczekać, żeby pomóc Seedorfowi. W ten weekend zagra w zespole młodzieżowym, a potem razem z trenerem zdecydujemy co dalej - powiedział agent piłkarza.

- Stephan chce wrócić do zespołu tak szybko, jak to tylko możliwe. On chce się udoskonalać. Wiele klubów monitoruje jego sytuację, nie tylko Napoli i Torino. To normalne, kiedy chodzi o świetnego zawodnika - dodał.

- On chce zostać w Mediolanie, a "Rossoneri" nie chcą stracić piłkarza takiego formatu. Taka jest rzeczywistość - zakończył.

Stephan El Shaarawy do zespołu AC Milan przyszedł w 2011 roku z Calcio Padova. Od tego czasu rozegrał dla drużyny z San Siro 81 spotkań, strzelając przy tym 24 bramki. W ostatnim czasie zmagał się z kontuzjami uda i stopy.ŹRÓDŁO
Ilsussidiario
TAGI: Stephan El Shaarawy AC Milan Włochy SSC Napoli Torino FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.013 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.