Bonaventura odejdzie z Atalanty?

4 lata temu
Bonaventura (z prawej) może opuścić Atalantę | fot. Uefa

Trener Atalanty Bergamo Stefano Colantuono przyznaje, że Giacomo Bonaventura jest gotowy na grę w dużym klubie i może być jednym z tych, którzy odejdą z zespołu tego lata.

Trener Atalanty Bergamo Stefano Colantuono przyznaje, że Giacomo Bonaventura jest gotowy na grę w dużym klubie i może być jednym z tych, którzy odejdą z zespołu tego lata.

Niektóre z naszych perełek odejdą, co jest typowe dla Atalanty. Mamy w składzie kilku zawodników, którzy nalegali na transfer i prawdopodobnie kilku z nich się to uda.

- Odejście Bonaventury jest najbardziej prawdopodobne. Dojrzał jako piłkarz i jest gotowy na "przeskok" do dużego klubu. Z kolei German Denis mierzył sie już z wielkimi zespołami i świetnie czuje się w Bergamo. Dopóki nie pojawi się poważna oferta to zostanie z nami.

51-latek został spytany również o sekret tegorocznego sukcesu Atalanty - Nie ma żadnej tajemnicy naszego powodzenia. To ciężka praca sztabu szkoleniowego z zawodnikami pozwoliła nam znaleźć się na tej pozycji w tabeli.

- Mamy wielu ważnych piłkarzy. To jeden z lepszych kolektywów wśród małych i średnich klubów. Obecny sezon jest dla nas więcej niż udany, biorąc pod uwagę nasze cele, o których realizacji moglibyśmy jedynie pomarzyć na początku rozgrywek  -stwierdził szkoleniowiec.

- Postaramy się utrzymać naszą formę do końca sezonu. Spędziłem kilka niezwykłych lat w Bergamo od jednych z rozgrywek, które zaczynaliśmy z sześcioma punktami na minusie do wspaniałych chwil, które przeżywamy podczas obecnego sezonu - dodał 51-latek.

Szkoleniowca zapytano też, czy zostanie w klubie na kolejny sezon:- To rynek pracy, a nie ja, zadecyduje o mojej przyszłości. Czuję się tu dobrze, a jeśli pojawią się jakieś oferty to najpierw rozważę je z moim agentem.ŹRÓDŁO
Tuttomercatoweb
TAGI: Giacomo Bonaventura Atalanta Bergamo Włochy Stefano Colantuono
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.