Oficjalnie: Gołaszewski trenerem Świtu

4 lata temu
Igor Gołaszewski

Igor Gołaszewski, jedna z legend warszawskiej Polonii, został trenerem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Podwarszawska drużyna występuje aktualnie w II lidze, a wskutek reformy tych rozgrywek, w ramach której po sezonie spadnie aż dziesięć zespołów, walczy obecnie o utrzymanie, zajmując w tabeli trzecie miejsce od końca, ze stratą jedenastu punktów do bezpiecznej, ósmej lokaty.

W związku z słabą postawą klubu, który jeszcze nie tak dawno walczył na zapleczu Ekstraklasy, w piątek do dymisji podał się dotychczasowy sztab szkoleniowy Świtu, na czele którego stał trener Mateusz Miłoszewski. 

Jeszcze tego samego dnia, działacze klubu podjęli decyzję o powołaniu na stanowisko nowego szkoleniowca, Igora Gołaszewskiego, będącego w przyszłości niezłym piłkarzem. 46-latek szczególne miejsce zajmuje w pamięci kibiców warszawskiej Polonii, w której grał w latach 1997-2006. Z drużyną "Czarnych Koszul" sięgnął m.in. po mistrzostwo Polski.

Trenerska kariera byłego pomocnika, który często występował też w roli obrońcy, jest bardzo uboga. Gołaszewski, który przy Konwiktorskiej rozegrał 209 spotkań, strzelając przy tym 34 bramki, prowadził dotychczas jedynie rezerwy Polonii. Później, w tym samym klubie, pełnił funkcję dyrektora administracyjnego. ŹRÓDŁO
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
TAGI: Igor Gołaszewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polska Oficjalnie Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.