Raiola: Nie mam szacunku do Barcelony i Guardioli

4 lata temu
Mino Raiola jest zniesmaczony sposobem, w jaki Barcelona potraktowała

Agent Zlatana Ibrahimovicia Mino Raiola wypowiedział się na temat odejścia swojego klienta z FC Barcelona.

Napastnik reprezentacji Szwecji spędził na Camp Nou zaledwie jeden sezon, po czym został wypożyczony do włoskiego Milanu, by następnie trafić tam na stałe.

Agent Zlatana Ibrahimovicia Mino Raiola stwierdził, że sposób w jaki potraktowano jego klienta w katalońskim klubie jest niewybaczalny. Powiedział, że nie ma szacunku do Barcelony oraz jej ówczesnego trenera, Pepa Guardioli.

- Kto powinien być odpowiedzialny za obronę Zlatana w Barcelonie, nie licząc mnie? Jego żona? Cały klub odnosił się do niego z wyższością. Zlatan był królem w Interze, po transferze do Barcelony stał się nikim. Guardiola go rozczarował, pozwolił mu odejść bez żadnych wyjaśnień - powiedział Raiola.

Raiola zdaje sobie sprawę z wagi swoich słów, mimo to nie szczędzi krytycznych uwag pod adresem Barcelony. – Zapytajcie Guardiolę, jaki błąd popełnił. Nie odpowie, ponieważ nie przyzna, że popełnił błąd. Jeśli płacisz 79 milionów euro za piłkarza i nie dajesz mu grać to nie tylko stoisz oniemiały, ale niszczysz finanse swojego zespołu. Większość agentów nie skrytykuje polityki tego klubu w obawie przed niechęcią wielkiej Barcelony do zakupienia ich klientów. Mi na tym nie zależy. Nie mam szacunku do klubu, jeśli on nie szanuje moich zawodników - zakończył Raiola. ŹRÓDŁO
11 Freunde
TAGI: Zlatan Ibrahimović Mino Raiola FC Barcelona Paris Saint-Germain FC Hiszpania Szwecja Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.