Pogba: Nie ma żadnych rozmów kontraktowych

4 lata temu
Podpisze, czy odejdzie - co zrobi Pogba?

O francuskim piłkarzu Juventusu jest ostatnio bardzo głośno. Po pierwsze, Pogba utrzymuje wysoką formę. Po drugie, coraz więcej klubów chciałoby mieć go w swoim składzie. Co na to sam zawodnik?

Pod koniec marca agent piłkarza Mino Raiola stwierdził, że dla niego najważniejsze jest dobro jego klientów i on, jak i Pogba, powstrzymają się z podjęciem jakichkolwiek decyzji do końca Mistrzostw Świata. Tymczasem zainteresowanie młodym Francuzem wciąż narasta, a kolejka chętnych wydłuża się coraz bardziej.

Taka sytuacja nie podoba się Antonio Conte, trenerowi Juventusu, który nie wyobraża sobie swojego zespołu bez 21-letniego pomocnika. Dla niego, Pogba to bardzo ważny element układanki. Podobnego zdania są włodarze "Starej Damy". Ogłosili już oni, że Francuz nie jest na sprzedaż i Turynu nie opuści.

Sam piłkarz jednak skupia się na sytuacji obecnej, o czym mówił w rozmowie ze reportem beIN SPORTS:

- Moja przyszłość? Teraz myślę tylko o zdobyciu mistrzostwa z Juventusem, później nie wiem co się wydarzy. Nie było jednak żadnych rozmów kontraktowych.

Pogba wyznał również, że bardzo dobrze dogaduje się z Antonio Conte, a o zainteresowaniu ze strony Paris Saint-Germain FC, powiedział tylko:

- PSG? To wspaniały klub.

Póki co, kibice "Starej Damy" wciąż muszą drżeć o losy jednego z najbardziej wyróżniających się piłkarzy Juventusu. Ostatecznie jednak, kontrakt Pogby wygasa dopiero w czerwcu 2016 roku.ŹRÓDŁO
beIN SPORTS
TAGI: Paul Pogba Paris Saint-Germain FC Juventus FC Francja Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.