Sherwood zastąpi Pardew?

3 lata temu
Sherwood następcą Pardew? | Fot. Tottenham Hotspur FC

Tim Sherwood znalazł się wśród nazwisk, które wymienia się jako potencjalnych następców Alana Pardew w Newcastle United, o ile ten opuści wspomniany klub w lecie.

Na Pardew spadła lawina krytyki po sobotniej przegranej na własnym stadionie ze Swansea City rezultatem 1:2. Jeżeli właściciel "Srok" Mike Ashley zdecyduje się zwolnić 52-letniego szkoleniowca, to Sherwood wymieniany jest jako jeden z pewniejszych kandydatów na jego następcę. Innym trenerem podawanym w tym kontekście jest Les Ferdinand, były ulubieniec publiczności z St James’ Park.
 
Ashley, który obecnie przebywa na wczasach na Florydzie, musi zdecydować się na jedną z dwóch opcji. Albo w pełni wesprze Pardewa i konksekwentnie będzie na niego stawiał, albo zrezygnuje z jego usług i poszuka innych wariantów na stanowisko szkoleniowca United.
 
Wiele wskazuje na to, że szatnia Newcastle też jest w tej sprawie podzielona. Dla przykładu - Hatem Ben Arfa nie znosi Pardew, natomiast Dan Gosling uważa go za jednego z najlepszych trenerów na świecie. Mimo wszystko "Sroki" zajmują bezpieczne miejsce w środku tabeli, a ostatnie trzy mecze sezonu będą dla Pardew decydujące.
ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Tim Sherwood Alan Pardew Newcastle United Tottenham Hotspur FC Anglia Trenerzy
Zobacz również
Oficjalnie: Thauvin w Marsylii
2 tygodnie temu  
0
Archiwalne
West Ham walczy o Grosickiego
3 tygodnie temu  
0
Reina w Newcastle?!
4 tygodnie temu  
0
Oficjalnie: Atsu w Newcastle
miesiąc temu  
0
Kluby Premier League po Mooya
miesiąc temu  
0
Atsu w Newcastle
miesiąc temu  
0
Morgan na celowniku Beníteza
2 miesiące temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.