Kaká wróci do Brazylii?

4 lata temu

Nowy prezydent São Paulo, Carlos Miguel Aidar, zadeklarował, że chętnie widziałby w składzie swojej drużynę Kakę.

32-letni zawodnik Milanu swoją piłkarską karierę rozpoczynał właśnie w klubie "czerwono-biało-czarnych". Do klubu trafił jako 12-letni chłopak i reprezentował brazylijski klub przez 9 lat, aż do czasu kiedy w 2003 roku przeniósł się do Milanu. W czerwcu 2009 roku rozgrywający z Brazylii podpisał kontrakt z "Królewskimi" z Madrytu.

Po nieudanej przygodzie Brazylijczyka z Realem Madryt, Kaká wrócił do Mediolanu latem ubiegłego roku. W obecnym sezonie, zarówno 32-latek jak i jego drużyna, spisują się poniżej oczekiwań. 

W Brazylii sugeruje się, że Kaká powinien wrócić do Brazylii, gdzie może odzyskać dawną formę i na nowo stać się ważnym ogniwem krajowej reprezentacji. Pomocnik ma zapis w kontrakcie, mówiący o możliwości opuszczenia mediolańskiego klubu latem tego roku, jeśli zespół nie zdoła się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. São Paulo zamierza wykorzystać właśnie ten zapis i namówić swojego wychowanka do powrotu. 

Prezydent Aidar ma jednak świadomość, że wytransferowanie Kaki może okazać się niemożliwe. - On jest wizytówką klubu. Dobrze się zachowuje, wypowiada i strzela dużo bramek. Naprawdę chciałbym, żeby do nas wrócił. Jeśli okaże się to możliwe to zrobię wszystko co w mojej mocy, by Kaká znów u nas grał. Jesteśmy jednak świadomi, że pod względem finansów nie możemy konkurować Arabami czy Chińczykami - ocenił Brazylijczyk. 



ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: Kaká São Paulo FC Brazylia AC Milan
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0191 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.