Everton zatrzyma wypożyczonego napastnika?

4 lata temu
Lacina Traore trafił do Evertonu w styczniu | Fot. Twitter

Roberto Martinez ma nadzieję, że uda mu się zatrzymać w zespole napastnika reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej, Lacinę Traoré. Do tej pory Iworyjczyk zagrał dla "The Toffees" 60 minut...

Silny i wysoki (ponad dwa metry wzrostu) napastnik w obecnym sezonie był piłkarzem… trzech zespołów. Lacina Traoré trafił do Everton FC w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z AS Monaco. Klub z księstwa Monaco pozyskał iworysjkiego snajpera zaledwie kilka tygodni wcześniej z Anży Machaczkała.

Nie gra, ale się nadaje. Co ciekawe, Lacina Traoré zaliczył dotychczas zaledwie jeden występ w barwach „The Toffees” - zagrał 60 minut w spotkaniu Pucharu Anglii przeciwko Swansea. Udało mu się wówczas zdobyć gola.

Kontuzja pokrzyżowała jednak szyki 24-letniego napastnika. Entuzjastą talentu i umiejętności tego gracza jest menadżer klubu z Goodison Park, Roberto Martinez, który chciałby przedłużyć współpracę Evertonu z Traoré.

- Wszystko zależy, w jakich rozgrywkach będziemy brali udział w przyszłym sezonie. Jeśli będziemy rywalizować w Europie, będziemy potrzebować czterech napastników. Naismith i Kone to dla nas bardzo ważni gracze, musimy być pewni, że następny sezon zaczniemy w silnym składzie, a w mojej opinii będziemy potrzebować czterech napastników. Wierzymy, że Lacina jest zawodnikiem, który może dać naszej drużynie coś innego, jest piłkarzem, którego chcielibyśmy mieć u siebie - powiedział Martinez. ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Everton FC AS Monaco Lacina Traoré Anglia Wybrzeże Kości Słoniowej
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0218 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.