Giggs: Oczekuję gry z pasją

4 lata temu
Ryan Giggs | Fot. MUFC

Tymczasowy menedżer Manchesteru United Ryan Giggs po raz pierwszy wystąpił na konferencji prasowej w roli szkoleniowca.

Walijczyk poprowadzi „Czerwone Diabły” w ostatnich czterech spotkaniach sezonu. Giggs podczas dzisiejszej konferencji mówił między innymi o powrocie do filozofii gry United, grze z pasją i odwagą. Zażartował nawet, że dał sobie nowy, 5-letni kontrakt jako piłkarz.

- Chciałbym podziękować Davidowi za danie mi pierwszej szansy w roli szkoleniowca. Zapamiętam na zawsze ten moment, kiedy zadzwonił do mnie latem i zaprosił mnie na pokład. Oczywiście nadal jestem piłkarzem, jednak teraz mam szansę pierwszy raz wykazać się w roli trenera. Jestem dumny, że będę mógł poprowadzić Manchester United w ostatnich grach – powiedział 40-letni pomocnik.

- To klub, z którym jestem związany 25 lat i dla mnie to wspaniała chwila. Mam zamiar cieszyć się z ostatnich dni sezonu i przywrócić uśmiechy na twarzach naszych fanów. Nie mogę doczekać się spotkania z Norwich. Chcemy dać fanom chwilę radości w ostatnich czterech meczach. To był frustrujący sezon i chcemy zakończyć go na wysokim poziomie.

- Czy uwzględniam siebie jako gracza? Tak, nawet zaoferowałem sobie nowy, 5-letni kontrakt. Nadal jestem zaangażowany jako piłkarz. Zamierzam od razu wprowadzić pozytywną atmosferę. Chcę widziećgole i zaangażowanie zawodników United. Chcę, byśmy grali szybką piłkę, z pasją, wyobraźnią i odwagą, co jest normalne dla piłkarza Manchesteru – dodał.

Na pytanie, czy przed meczem Giggs założy garnitur, czy dres, odpowiedział: - Nie podjąłem jeszcze decyzji, zobaczymy.

Ryan Giggs w roli szkoleniowca zadebiutuje w najbliższą sobotę. „Czerwone Diabły” na Old Trafford podejmą Norwich.ŹRÓDŁO
Manchester United FC
TAGI: Ryan Joseph Giggs Manchester United FC Anglia Walia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.