Motta: PSG potrzebuje kolejnych transferów

4 lata temu
Thiago Motta |Fot. Paris Saint-Germain FC

Pomocnik Paris Saint-Germain, Thiago Motta, stwierdził, że jeżeli paryski klub chce równać się z największymi, to musi dokonać kilku transferów.

Odkąd właścicielami drużyny z Parc des Princes zostali Katarczycy, to PSG zakontraktowało m.in. Thiago Silvę, Ezequiela Lavezziego, Edinsona Cavaniego i Zlatana Ibrahimovicia. Te wzmocnienia pozwoliły na zdominowanie krajowych rozgrywek. W zeszłym sezonie zdobyli mistrzostwo Francji, w tym jak na razie są liderem z dziesięciopunktową przewagą nad drugim AS Monaco.
 
Za sukcesami w Ligue 1 nie idą te w europejskich pucharach. Tam paryski klub odpadał z FC Barcelona i Chelsea w ćwierćfinałach, a to właśnie na zdobyciu Ligi Mistrzów właścicielom zależy najbardziej. Według Thiago Motty, sprowadzenie kilku zawodników pozwoliłoby zwiększyć szanse na sukces i w tych rozgrywkach.
 
- Czy Paris Saint-Germain powinno zakontraktować nowych piłkarzy? Zdecydowanie. Wzmocnienia powinny być przemyślane, a nowi zawodnicy muszą wnieść coś nowego - powiedział pomocnik.
 
- Potrzebujemy zwiększyć konkurencję w zespole, również i na mojej pozycji. Wtedy mógłbym stracić miejsce w składzie, ale to by zmobilizowało do jeszcze lepszej gry, bo wiesz, że jest ktoś, kto może zająć twoją pozycję na boisku - dodał.
 
- Potrzebujemy graczy, którzy pomogą nam odnosić sukcesy w Europie. Potrzebujemy tego, jeżeli chcemy być zapamiętani - zakończył Motta.


ŹRÓDŁO
France Football
TAGI: Thiago Motta Francja Włochy Paris Saint-Germain FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0132 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.