Caminero: Diego Costa zostanie w Atlético

4 lata temu
Dyrektor sportowy Atlético zapowiada, że Costa nie opuści latem Madrytu / Fot. Atlético Madryt

Dyrektor sportowy Atlético Madryt, José Luis Caminero, skomentował ewentualne szansę swojej drużyny w środowym spotkaniu z Chelsea oraz odniósł się do przyszłości najlepszych graczy lidera Primera Division.

Caminero powiedział, że bezbramkowy remis, który jego drużyna osiągnęła w poprzednim tygodniu, może okazać się bardzo korzystnym rezultatem przed środowym rewanżem. Hiszpan przyznał również, że gracze Atlético zagrają w Londynie z wielką wiarą w swoje umiejętności oraz niebezpodstawną nadzieją na awans do portugalskiego finału Ligi Mistrzów.

Ekipę z Madrytu czekają decydujące spotkania w europejskich pucharach oraz na krajowym podwórku. Caminero nie obawia się jednak, że jego drużyna zaprzepaści szansę na wielki sukces, jakim może stać się wygrana Ligi Mistrzów oraz krajowego mistrzostwa. - Musimy teraz dokonać ostatniego kroku, by osiągnąć coś, o co walczyliśmy od początku sezonu. Jesteśmy wystarczająco mocni, by to zdrobić - zapowiedział dyrektor madryckiego klubu.

Cominero skomentował także przyszłość najlepszych zawodników klubu, w tym Thibaut Courtois i Diego Costy.

- W poprzednim roku obraliśmy taktykę stworzenia mocnej drużyny i przedłużyliśmy kontrakty z najważniejszymi graczami, w tym z Diego Costą. Teraz wystarczy nam pozyskać dwóch graczy, równocześnie utrzymując obecny skład, żeby być w przyszłym sezonie jeszcze mocniejszą drużyną - zapowiedział hiszpański działacz.

Dyrektor sportowy Atlético zapewnił, że nic nie wskazuje na to, żeby najlepsi zawodnicy opuścili klub. Głównie chodziło mu o Diego Costę. Dodatkowo, Hiszpan zapewnił, że w Madrycie zostaną poczynione kroki, by belgijski bramkarz, Courtois, pozostał w Hiszpanii na kolejny sezon. 

-  Mamy bardzo dobre stosunki z Chelsea i jestem pewien, że możemy dojść do porozumienia , które będzie dobrym wyjściem dla nich, dla Courtois i Atlético Madryt - zadeklarował Caminero. ŹRÓDŁO
Movistar
TAGI: Atlético Madryt Hiszpania Diego da Silva Costa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0129 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.