Schieber wróci na stare śmieci

4 lata temu
Julian Schieber | fot. Borussia Dortmund

Stuttgarter Zeitung zastanawia się na swoich łamach, jak w przyszłym sezonie będzie wyglądać kadra VfB Stuttgart.

Wczoraj Sport Bild podał do wiadomości, że po ośmiu latach z zespołu odejdzie Arthur Boka. Lewy obrońca, z którym zdecydowano się nie przedłużać kontraktu, podpisał umowę do 2016 roku z Malagą CF. 
 
Jak się jednak okazuje, to nie jedyne osłabienie zespołu przed kolejnym sezonem. Wcześniej ogłoszono odejście bardzo szybkiego Ibrahimy Traoré do Borussii Mönchengladbach. Na liście transferowej mieli się również znaleźć Mohammed Abdellaoue i Konstantin Rausch. Obaj mogą wrócić do Hanoweru. Ponadto klub nie zamierza przedłużać umowy z byłym reprezentacyjnym napastnikiem – Cacau. Niepewny los czeka również Vedada Ibiševicia, który nie potrafi się odnaleźć po odejściu z Hoffenheim. Kibice zaczęli zarzucać Bośniakowi, że ten nie zostawia dla ich klubu na boisku serca.
 
Głównym kandydatem do wzmocnienia ofensywny „Die Schwaben” jest Julian Schieber. Niezbyt poważnie traktowany przez kibiców Borussii napastnik, trafił dwa lata temu do Westfalii, właśnie z Mercedes-Benz Arena za 5,5 miliona euro. Dzisiaj Stuttgart mógłby odkupić go za o wiele niższą sumę.
 
W mediach przewija się jeszcze wiele nazwisk do wzmocnienia zespołu z Bundesligi, a głównymi z nich są: Florian Klein (Red Bull Salzburg), Timothy Chandler (Nürnberg) i Grzegorz Krychowiak (Reims).


ŹRÓDŁO
Stuttgarter Zeitung
TAGI: Julian Schieber Niemcy VfB Stuttgart Arthur Boka Wybrzeże Kości Słoniowej Malaga CF
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0134 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.