Mourinho: Rodgers pogratulował mi świetnego występu

4 lata temu
Mourinho | fot. Ronnie Macdonald

Szkoleniowiec Chelsea José Mourinho zdradził, że opiekun jego ostatnich ligowych rywali Brendan Rodgers osobiście skontaktował się z nim po meczu, aby przeprosić go za komentarze dotyczące taktyki „The Special One”.

Po niedzielnej porażce Rodgers nie krył irytacji sposobem gry wicelidera angielskiej Premier League. Według niego „nie jest trudno prowadzić dziesięciu zawodników skupionych wokół pola karnego”, a Chelsea „zaparkowała nie jeden, a dwa autobusy”. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że jak wiadomo od dawna, menedżer „The Reds” pozostawał w dobrych stosunkach z Portugalczykiem.
 
Mourinho, w trakcie przygotowań do rewanżowego meczu półfinału Ligi Mistrzów, przyznał, że otrzymał we wtorek wiadomość od Rodgersa, mającą na celu oczyszczenie atmosfery po pomeczowych wypowiedziach trenera Liverpoolu.
 
- Słyszałem jego opinie po meczu, ale też znam jego dzisiejsze zdanie. Dziś dostałem gratulacje za zwycięstwo i świetny występ. Ponieważ uważam go za przyjaciela, wolę zapomnieć słowa wypowiedziane po meczu i zapamiętać te dzisiejsze – stwierdził portugalski menedżer.  - On jest inteligentnym facetem. Na pewno obejrzał mecz na wideo i teraz rozumie, co się stało – dodał „The Special One”
 
- Piłka nożna jest pełna filozofów, ludzi, którzy rozumieją zdecydowanie więcej ode mnie. To zdumiewające. Ale rzeczywistość jest wciąż rzeczywistością – tak szkoleniowiec „The Blues” skomentował popularne ostatnio krytyczne uwagi odnośnie defensywnego stylu gry jego drużyny.


ŹRÓDŁO
The Daily Mail
TAGI: José Mourinho Chelsea FC Brendan Rodgers Anglia Liverpool FC Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0073 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.