Najlepszy strzelec Wisły może odejść

4 lata temu
Wisła Kraków w rozsypce?

W ostatnich miesiącach Wisła Kraków notuje fatalne wyniki. Do tego dochodzi również zła kondycja finansowa. W efekcie kontraktu wciąż nie prolongował najlepszy strzelec „Białej Gwiazdy” Paweł Brożek.

Sytuacja w Krakowie jest złożona. Zespół, który jesienią notował dobre wyniki i był nawet stawiany w roli kandydata do mistrzostwa, teraz spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Podopieczni Franciszka Smudy przegrali ostatnie pięć spotkań, a ostatnie zwycięstwo odnieśli pod koniec lutego, w derbach z Cracovią. Do tego doszły poważne problemy finansowe i Wisła znalazła się w trudnym położeniu.

W związku z tym umów nadal nie przedłużyli podstawowi zawodnicy, w tym Paweł Brożek, zdobywca jedenastu bramek. Wszystkich notabene w rundzie jesiennej i „Broziu” otrzymał jasny przekaz od władz klubu. Musi w najbliższym czasie pokazać, że jest jeszcze w stanie coś dać Wiśle. Niepewni pozostania przy Reymonta są również Łukasz Garguła i Michał Miśkiewicz, choć „Guła” jest zdecydowanie bliżej. Miskiewicz natomiast nie potrafi znaleźć kompromisu z klubem. Jeżeli nie zgodzi się na warunki Wisły to odejdzie. W obecnym sezonie Ekstraklasy, Miśkiewicz i Garguła wystąpili w 21 spotkaniach, a Brożek w 18.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Paweł Brożek Łukasz Garguła Michał Miśkiewicz Wisła Kraków Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.4358 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.