Porozumienie między Messim a Barceloną coraz bliższe

4 lata temu
Lionel Andrés Messi | fot. FC Barcelona

Negocjacje Barcelony z Messim w sprawie nowego kontraktu zmierzają ku dobremu i już niebawem obie strony mogą dojść do kompromisu.

Podczas ostatnich tygodni w rozmowach odnośnie nowej umowy Argentyńczyka z „Blaugraną” pojawiały się informacje o pewnych problemach. Jednak wszystko wskazuje na to, że te nie były zbyt poważne i nie grożą zerwaniem negocjacji. Hiszpańskie media piszą, że porozumienie jest już bardzo blisko i teraz pozostaje tylko kwestia długości umowy – czy podpis obowiązywać ma do 2018 czy 2019 roku. Obecnie przygotowana jest wersja do 2018 roku, jednak jedna ze stron rozważa to rozwiązanie.

Następną rozbieżnością mają być zmienne w kontrakcie. „Duma Katalonii” zdaje sobie sprawę, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie i powinien być także najlepiej opłacanym zawodnikiem globu, jednak jednocześnie klub chciałby otrzymywać od zawodnika także grę na tym samym poziomie, więc Katalończycy zaproponowali część pieniędzy w kwotach zmiennych. Mimo to, obie strony chcą podobno zakończyć negocjacje przed mundialem, który rozpocznie się 12 czerwca, a do tego czasu zostały zaledwie trzy spotkania.

"Mundo Deportivo" informuje, iż reprezentant Argentyny z powagą przyjął spekulacje mediów odnośnie jego sprzedaży po trzech kolejnych porażkach. Jednak poparcie fanów w meczu z Athletikiem i interwencja prezydenta Bartomeu rozwiały te wątpliwości.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: FC Barcelona Lionel Andrés Messi Hiszpania Argentyna
Zobacz również
Cazorla wraca do Hiszpanii!
5 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0151 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.