Niecodzienne wymagania reprezentacji wobec brazylijskich hoteli

4 lata temu
Czterech ochroniarzy będzie opiekować się Cristiano Ronaldo | Fot. FIFA

Zdrowie i samopoczucie piłkarzy podczas rozgrywania takiego turnieju jak Mistrzostwa Świata, jest bardzo ważne dla każdego selekcjonera. Z tego powodu brazylijskie hotele muszą spełnić wiele wymagań. Często dość niecodziennych.

Listę zachcianek można zacząć od tych bardziej typowych. Wiele reprezentacji życzy sobie, by do pokoi hotelowych dostarczana była prasa zagraniczna, a najlepiej ta z ich własnego kraju. Częstym wymogiem jest również szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe oraz szeroka gama kanałów telewizyjnych. Później zaczyna robić się coraz ciekawiej.

Algierczycy wymagają, by w każdym pokoju znajdował się egzemplarz Koranu. Natomiast dla Japończyków obowiązkowym elementem wyposażenia jest wanna z hydromasażem.

Reprezentacja Ekwadoru zażyczyła sobie, by codziennie do hotelu dostarczany był kosz świeżych bananów, a selekcjoner Francuzów Didier Deschamps zabronił używania mydła w postaci kostek. Jedyny rodzaj tego środka, jaki może się znajdować w łazienkach, to to w płynie. Taki zabieg ma zapobiec przed ewentualnymi kontuzjami.

Z kolei Kolumbia, Grecja, Wybrzeże Kości Słoniowej oraz Japonia chcą, by w ich treningach brało udział 15 młodych piłkarzy z São Paulo. Selekcjonerzy tych reprezentacji uważają, że w ten sposób zapewnią zdrową rywalizację swoim piłkarzom.

Kończąc, Urugwajczycy nie wyobrażają sobie swoich pokoi bez cicho działającej klimatyzacji, a reprezentacja Portugalii będzie pilnowana przez sześciu ochroniarzy, z czego aż czterech ma zajmować się tylko Cristiano Ronaldo.

Cóż, nie są znane wymagania inncyh reprezentacji, ale już po tych kilku widać, że co po niektóre są dość niecodzienne.

Same Mistrzostwa Świata rozpoczynają się 12 czerwca.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Mistrzostwa Świata 2014 MŚ 2014 Brazylia Portugalia Francja Ekwador Kolumbia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.018 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.