Oficjalnie: Mastour włączony do pierwszego zespołu Milanu

4 lata temu
15-latek dołączył do grona gwiazd z pierwszego zespołu |fot. AC Milan

„Rossoneri” oficjalnie uczynili utalentowanego 15-letniego napastnika Hachima Mastoura członkiem pierwszej drużyny.

Dyrektor generalny Milanu, Adriano Galliani, pojawił się dzisiaj na boisku treningowym w Milanello, aby zaprezentować Mastoura jako nowego członka pierwszego zespołu. Do tej pory Włoch z marokańskim paszportem występował w lidze młodzieżowej oraz  drużynie Primavery, którą opiekuje się Filippo Inzaghi.
 
Utalentowany zawodnik jest synem Marokańczyków osiadłych we Włoszech. Swoje pierwsze kroki stawiał w Regginie, gdzie swoimi świetnymi występami przyciągnął uwagę najsilniejszych klubów w Europie. Ostatecznie trafił do Milanu za rekordowe pół miliona euro, stając się najmłodszym młodzikiem w historii piłki nożnej. 
 
Od tamtej pory bardzo się rozwinął i trafił do młodzieżowej reprezentacji kraju. Nastolatek wciąż czaruje na boisku wyrabiając sobie markę. Zdążył już podpisać kilka umów sponsorskich i zapracować na łatkę nadziei włoskiej piłki. Mastour wystąpił między innymi w jednej reklamie z Neymarem, gdzie obaj zawodnicy pojedynkują się na piłkarskie sztuczki. 
 
Co prawda 16 lat ukończy dopiero w czerwcu, ale być może dzięki specjalnemu pozwoleniu od władz Seria A będzie mógł zaliczyć debiut w najwyższej włoskiej klasie rozgrywkowej przeciwko Sassuolo już w ten weekend.
 
Jak widać Mastour nie ma problemów z wkradaniem się w łaski starszych kolegów:ŹRÓDŁO
AC Milan
TAGI: Hachim Mastour AC Milan Włochy Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0055 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.