Syn Cisse odrzuca oferty gigantów

4 lata temu
Logo Crewe Alexandra | Fot. Crewe Alexandra

Cassius Cisse, syn Djibrila Cisse, odrzucił oferty jednych z największych klubów w Anglii na rzecz Crewe Alexandra.

Ośmioletni zawodnik, podpisując swój pierwszy życiowy kontrakt z Crewe Alexandra, porzucił tym samym rozpoczęcie kariery piłkarskiej w byłym zespole swojego ojca, mowa tutaj oczywiście o Liverpoolu.

Poważne zainteresowanie młodym adeptem wyraziły również takie kluby jak Manchester United i Everton. Jednak to Akademia "The Railwaymen" wygrała wyścig po Cassiusa. Jest ona również uważana za jedną z najlepszych szkółek piłkarskich w Anglii.

O podpisaniu umowy poinformowała matka zawodnika Jude Cisse za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

- Jestem niesamowicie dumna z powodu tego, iż mogłam obserwować jak mój syn podpisuje swój pierwszy profesjonalny kontakt. To były dla nas bardzo intensywne miesiące podróżowania pomiędzy trzema elitarnymi akademiami - powiedziała Jude.

- To była dla niego niesamowicie ciężka decyzja, w którą nie chcieliśmy ingerować. Najważniejszą dla niego sprawą było to, co sprawia mu najwięcej radości i gdzie czuje się najlepiej. W rezultacie tego on sam wybrał Crewe Alexandra - dodała.

- Jesteśmy również bardzo wdzięczni Liverpoolowi, Manchesterowi United oraz Evertonowi za czas, który poświęcili Cassiusowi. Możliwość odbycia treningów w tych zespołach była dla niego wielką przygodą oraz niesamowitą dawką doświadczenia - zakończyła.

  ŹRÓDŁO
Instagram
TAGI: Djibril Cissé Manchester United FC Everton FC Liverpool FC Crewe Alexandra FC
Zobacz również
SZEŚĆ ofert dla Fellainiego
7 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0085 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.