– To było wspaniałe doświadczenie - Francuz kończy karierę reprezentacyjną przez Twittera

4 lata temu
Distin w zabawny sposób o swojej karierze w reprezentacji | Fot. Uefa.com

Didier Deschamps ogłosił kadrę reprezentacji Francji na Mistrzostwa świata w Brazylii. Niektórzy gracze na wieść o braku powołania postanowili zakończyć swoją karierę w drużynie „Trójkolorowych”.

Każdy zawodnik na świecie chyba marzy o reprezentowaniu swojej ojczyzny na arenie międzynarodowej, o możliwości gry na wielkiej imprezie nie wspominając.

Didier Deschamps postanowił odkryć karty i już podał do wiadomości publicznej nazwiska dwudziestu trzech zawodników, którzy pojadą na Mistrzostwa świata w Brazylii. Brakuje w niej między innymi dwóch znanych zawodników Manchester City FC - Samira Nasriego oraz Gaëla Clichy'ego.

Powołania nie otrzymał również grający w angielskim Evertonie Sylvain Distin. Defensor „The Toffees” tak bardzo przejął się brakiem powołania, że postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 36-letni obrońca do tej pory… nie zaliczył debiutu w drużynie „Trójkolorowych”. Powiadają, że nadzieja umiera ostatnia…

Znany z dystansu do siebie zawodnik stwierdził, że pragnie skupić się na grze w swoim klubie oraz zaznacza, że czas spędzony w reprezentacji był wspaniałym doświadczeniem.

Były gracz Manchesteru City i Portsmouth mógł reprezentować również barwy drużyny narodowej Gwadelupy, z racji pochodzenia swojego ojca, jednakże nie zdecydował się na przyjęcie powołania.

O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem Twittera.ŹRÓDŁO
Twitter
TAGI: Everton FC Sylvain Distin Francja Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0138 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.