Ince rozważa pozostanie w Londynie

4 lata temu
Ince będzie kontynuował swoją karierę w Crystal Palace?

Tom Ince nie wyklucza możliwości definitywnego transferu do Crystal Palace.

Thomas Ince został w styczniu wypożyczony do Crystal Palace z Blackpool FC. Anglik miał szansę trafić do dużo silniejszych zespołów, jednakże uznał, że kontynuowanie kariery w klubie z Selhurst Park będzie odpowiednim krokiem.

Początek jego przygody z Crystal Palace był bardzo udany, ponieważ już w swoim debiucie przeciwko West Bromwich Ablion zdobył gola. Potem było już tylko gorzej. W doskonałej formie znaleźli się dwaj inni pomocnicy zespołu prowadzonego przez Tony’ego Pulisa - Jason Puncheon i Yannick Bolasie, przez co Ince tylko pięć razy zdołał zagrać w pierwszym składzie londyńskiego zespołu.

Wychowanek Liverpoolu musi po sezonie wrócić do Blackpool, ponieważ kończy się okres jego wypożyczenia. W klubie z Bloomfield Road nie zabawi jednak długo, ponieważ jego umowa jest ważna do końca czerwca. Ince może zatem prowadzić rozmowy kontraktowe z ewentualnym nowym pracodawcą.

- Jestem zadowolony z czasu spędzonego w tym klubie. Piłkarze, sztab szkoleniowy oraz kibice bardzo mi pomogli. Ciężko jest wejść do drużyny przybywając na wypożyczenie. Nie jesteś wtedy pełnoprawnym zawodnikiem klubu, zamierzam jednak latem usiąść do rozmów z prezesem. Nie wykluczam przejścia do Crystal Palace - powiedział Ince.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Thomas Christopher Ince Blackpool FC Crystal Palace FC Anglia
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.036 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.