Dziewczyna Nasriego reaguje na brak powołania dla swojego chłopaka

4 lata temu
Dziewczyna Samira Nasriego - Anara Atanes / Fot. Instagram

Jak Samir Nasri zareagował na pominięcie go w kadrze reprezentacji Francji na mundial? Tego nie wiemy. Wiadomo jednak, jak tę wiadomość przyjęła jego dziewczyna.

Anara Atanes, hiszpańska modelka, a prywatnie dziewczyna francuskiego pomocnika, zareagowała na powołania Didiera Deschampsa, a raczej na brak w kadrze swojego chłopaka, bardzo impulsywnie. Hiszpanka od zawiązania relacji z Nasrim była blisko piłkarskich wydarzeń, związanych z Francuzem, jednak prawdziwy upust emocjom dała dopiero po sensacyjnych nominacjach francuskiego selekcjonera. 

Anara Atanes skomentowała decyzje selekcjonera "Trójkolorowych" na Twitterze. Nie zawahała się użyć mocnych słów.

Słów Atanes nie trzeba chyba tłumaczyć / Fot. Twitter-@anara

 

Po tym wpisie zamieszczonym na Twitterze, na Hiszpankę spadła ogromna fala krytyki. Zdaniem obserwatorów, przekleństwa pod adresem Francji, za obraźliwe przyjęli również zwykli obywatele, którzy zarzucili modelce zniewagę i brak szacunku do narodu francuskiego.

Anara Atanes znów postanowiła użyć Twittera, by wyrazić swoją opinię. Dziewczyna Samira Nasriego dodała, że nie miała zamiaru obrażać Francji jako narodu, lecz wyłącznie narodową kadrę piłkarską.

Fot. Twitter-@anara

Jak widać, nie tylko Nasri, ale również jego życiowa partnerka, ma kłopoty z trzymaniem emocji na wodzy. Warto przypomnieć, że sytuacja francuskiego zawodnika w kadrze narodowej bywała bardzo napięta. W 2010 roku Nasri nie otrzymał powołania na mundial w RPA. Z kolei dwa lata później na polsko-ukraińskich mistrzostwach Europy, gracz Manchesteru City już zagrał, jednak tuż po przegranym ćwierćfinale z Hiszpanią, Francuz obraził dziennikarza na konferencji prasowej, za co francuska federacja zawiesiła go na trzy spotkania. 

A tutaj jeszcze jedno zdjęcie pięknej Hiszpanki. Tak Anara Atanes wraz ze swoim chłopakiem fetowała tegoroczne mistrzostwo Anglii.

Samir Nasri ze swoją dziewczyną po meczu z West Hamem / Fot. Instagram-@anaragramŹRÓDŁO
Transfery.info/Twitter/Instagram
TAGI: Samir Nasri Francja Mistrzostwa Świata
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0138 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.