ROSJA: Capello skreślił pięciu zawodników

4 lata temu
MŚ: Capello rezygnuje z pięciu zaowdników

Sztab piłkarskiej reprezentacji Rosji dokonał kolejnego etapu selekcji składu przed wyjazdem do Brazylii. Z trzydziestu pierwotnie powołanych zawodników pięciu trafiło na listę rezerwową.

W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji w celu zastąpienia któregoś z kolegów z listy rezerwowej powołani zostać mogą: obrońcy Aleksander Aniukow (Zenit Sankt Petersburg) i Aleksiej Bierezucki (CSKA Moskwa), pomocnik Jurij Gasinski (FK Krasnodar) oraz napastnicy Wladimir Bystrov (Anży Machaczkała) i drugi najlepszy strzelec ligi rosyjskiej Artem Dziuba (FK Rostów).
 
Reprezentacja „Sbornej” 21 maja rozpocznie przygotowania do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Brazylii. Po sparingach ze Słowacją i Norwegią najpóźniej do 2 czerwca z poniższej listy 24 graczy skreślone zostanie jeszcze jedno nazwisko.
 
BRAMKARZE: Igor Akinfiejew (CSKA Moskwa), Jurij Łodygin (Zenit Sankt Petersburg), Sergiej Ryżikow (Rubin Kazań)
 
OBROŃCY: Wasilij Bierezucki, Sergiej Ignaszewicz, Georg Szennikow (wszyscy CSKA Moskwa), Wladimir Granat, Aleksiej Kozłow (obaj Dynamo Moskwa), Andriej Eszenko (Anży Machaczkała), Dimitri Kombarow (Spartak Moskwa), Andriej Semienow (Terek Grozny)
 
POMOCNICY: Igor Denisow, Jurij Żirkow (obaj Dynamo), Alan Dżagojew (CSKA), Roman Szirokow (obaj FK Krasnodar), Denis Głuszakow (Spartak), Paweł Mogiłewec (Rubin), Wiktor Faizulin, Oleg Szatow (obaj Zenit)
 
NAPASTNICY: Aleksander Kerżakow (Zenit), Aleksiej Jonow, Aleksander Kokorin (obaj Dynamo), Maksim Kanunnikow (Amkar Perm), Aleksander Samiedow (Lokomotiw Moskwa)
 
Obecnie wiadomo, że oprócz wyżej wymienionych zawodników na mistrzostwach nie zagrają miedzy innymi tacy znani gracze jak Pavel Pogrebniak czy Denis Czeryszew. Zawodnik Reading wczoraj dowiedział się, że nie jest brany pod uwagę przy powołaniach na turniej i pomimo, iż Pogrebniak nie wystąpił w reprezentacji ani razu odkąd selekcjonerem jest Fabio Capello, to ta decyzja może być pewnym zaskoczeniem, nie tylko dla samego gracza. Z kolei wypożyczony z Realu Madryt do Sevilli Denis Czeryszew zostanie zabrany na zgrupowanie z całą kadrą w celu nabrania doświadczenia, ale nie znajdzie się w ostatecznym składzie na turniej.


ŹRÓDŁO
RFS
TAGI: Mistrzostwa Świata MŚ 2014 Rosja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0244 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.