Fowler: van Gaal jest za stary dla United

4 lata temu
Robbie Fowler jest zwolennikiem zatrudnienia w United, Ryana Giggsa / Fot. Liverpool FC

Robbie Fowler, były napastnik Liverpoolu, przyznał, że powątpiewa w słuszność ewentualnego zatrudnienia w Manchesterze United Louisa van Gaala.

- Nie wiem czy pomysł z van Gaalem jest dobry. On już miał swój czas. Może zabrzmi to niewłaściwie, ale on jest już zwyczajnie za stary - stwierdził Fowler.

Były gracz Liverpoolu przekonuje, że nie zamierza poddawać pod dyskusję dotychczasowych osiągnięć Holendra, jednakowo twierdzi, że United potrzebny jest raczej młody menadżer, pełen zapału i chęci do pracy.

Zdaniem Anglika, lepszym kandydatem na szkoleniowca byłby Ryan Giggs. Podkreśla, że ewentualny angaż van Gaala miałby sens tylko wtedy, kiedy holenderski trener zostałby asystentem Giggsa i swoim doświadczeniem przygotowywał Walijczyka do samodzielnej pracy w Manchesterze.

- Myślę jednak, że powinni od razu postawić na Giggsa. Choć praca w United to jedno z najważniejszych stanowisk w futbolu to Ryan zna ten klub i dałby radę. Potrzebowałby tylko doświadczonego asystenta - zapewnia Fowler.

26-krotny reprezentant Anglii wyraził przekonanie, że jest zwolennikiem zatrudniania w klubach młodych trenerów z Wysp Brytyjskich. Takie kroki ze strony włodarzy klubów, zdaniem Fowlera, mógłby pomóc całej angielskiej piłce.

Dla 39-latka, urodzonego w Liverpoolu, Manchester United może mieć problemy z powrotem na szczyt Premier League w najbliższych latach. Zdaniem Fowlera, w przyszłym sezonie "Czerwone Diabły" ponownie zakończą sezon poza "czwórką".ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Manchester United Anglia Trenerzy Louis van Gaal Ryan Joseph Giggs
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.