Nowa umowa dla Hodgsona?

4 lata temu
Hodgson na dłużej pozostanie trenerem Anglii? / Fot. Getty Images

Działacze angielskiej federacji piłkarskiej są bardzo zadowoleni z pracy selekcjonera reprezentacji, Roya Hodgsona i chcą kontynuować współpracę z doświadczonym trenerem.

Angielskim działaczom bardzo spodobała się kadra, którą Hodgson nominował na mistrzostwa świata w Brazylii. Angielski trener postanowił dać szansę wielu młodym i perspektywicznym graczom, co świadczy o jego wizji drużyny na przyszłość. 

The Football Association wierzy, że Hodgson będzie prowadził drużynę nawet do kolejnego mundialu w Rosji. Dlatego zamierzają przygotować propozycję przedłużenia umowy selekcjonera, która wygasa w czerwcu 2016 roku. 

Włodarze docenili decyzje Hodgsona o powołaniu do kadry utalentowanych zawodników młodego pokolenia, tj. Ross Barkley, Luke Shaw czy Raheem Sterling.

Po stronie zasług obecnego selekcjonera reprezentacji Anglii wymienia się m.in. ustabilizowanie dyspozycji krajowej reprezentacji oraz odważne decyzje kadrowe.

Dodatkowo, włodarze angielskiej federacji mając na uwadze brak ewentualnego kandydata do zastąpienia Hodgsona, zamierzają dać obecnemu trenerowi poczucie zaufania i zaproponować mu nową umowę już przed rozpoczęciem eliminacji do Euro 2016, które odbędzie się we Francji.

Na początku tego roku, sekretarz generalny FA, Alex Horne, zapowiedział, że niezależnie od wyników reprezentacji na mundialu w Brazylii, pozycja trenera Hodgsona jest niezagrożona. 



ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Anglia Trenerzy Roy Hodgson
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0178 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.