Shaw wściekły na Southampton

4 lata temu
Dodd i Williams nie są juz pracownikami

„Święci” zwolnili dwóch trenerów młodzieży: Jasona Dodda i Paula Williamsa, którzy wprowadził do zespołu między innymi Luke’a Shawa. Ta decyzja rozwścieczyła młodego Anglika.

Southampton umotywował ten ruch kadrowy niezadowoleniem z trenerów, którzy ich zdaniem spędzali zbyt mało czasu z młodymi piłkarzami. Na postanowienie włodarzy klubu nie wpłynął fakt, iż Dodd i Williams wypatrzyli w akademii takie talenty jak wspomniany Luke Shaw, Calum Chambers, James Ward-Prowse, Harry Reed czy Sam Callagher.
 
Z takiego obrotu spraw szczególnie niezadowolony wydaje się być świeżo upieczony reprezentant Anglii Luke Shaw, który przebywa obecnie na zgrupowaniu  z kadrą w  Portugalii. 19-latek na Twitterze wyraził swoje rozczarowanie zwolnieniem swoich byłych trenerów i wyraził dla nich wsparcie. 
 
- Jestem zszokowany decyzją związaną z Doddsym i Willo. Bardzo pomogli mi się rozwinąć, życzę im wszystkiego najlepszego na ścieżce kariery – napisał obrońca. 
 
W latach 1989-2005 Dodd rozegrał jako zawodnik ponad 400 meczów dla „Świętych”, a Williams bronił barw Southampton w finale Pucharu Anglii przeciwko Arsenalowi w 2003 roku. Jako trenerom zarzucano im spędzaniu zbyt małej ilości czasu z adeptami akademii oraz złe relację z innym trenerem, Martinem Hunterem. 
 
Dodd był szczególnie ceniony przez rodziców młodych zawodników. Pomiędzy pracownikami akademii a trenerami pierwszej drużyny miał miejsce konflikt dotyczący kierowania przyszłością młodych zawodników znajdujących się w klubie. 


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Southampton FC Luke Paul Hoare Shaw Anglia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.016 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.