Sociedad szuka wzmocnień w Madrycie i Barcelonie

4 lata temu
Sociedad szuka wzmocnień w Madrycie i Barcelonie | fot. Wiki

Real Sociedad zaczyna przygotowywać plany pierwszych letnich działań na rynku transferowym. Na celowniku baskijskiego klubu znalazł się Alvaro Morata z Realu Madryt i napastnicy Barcelony - Cristian Tello i Isaac Cuenca.

Włodarze klubu z San Sebastian oswoili się już z myślą, że latem klub opuszczą Antoine Griezmann i Carlos Vela. Naturalne jest więc, że zaczęli już szukać następców swoich gwiazdorów.

Według hiszpańskiego dziennika „AS” Sociedad będzie starał się uzyskać potrzebną głębię składu, której brak był zauważalny podczas zeszłorocznej Ligi Mistrzów. Na celowniku klubu znalazł się tercet napastników o niebywałym potencjale, a którym nie udało się spędzić dużo czasu na boisku w barwach swoich zespołów.

Isaac Cuenca przez ostatnie dwa lata zmagał się z przeróżnymi kontuzjami i, pomimo swojej aktualnej kondycji fizycznej, nie będzie raczej zawodnikiem liczącym się u nowego szkoleniowca „Dumy Katalonii” Luisa Enrique. Wysoko prawdopodobne jest więc jego odejście tego lata, jako że został mu jedynie rok kontraktu.

Real Sociedad podejmie próbę transferu definitywnego Cuenki, co prawdopodobnie nie będzie wiązało się z dużą kwotą pieniężną.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Moraty i Tello, ponieważ ich kluby widzą w nich ogromny potencjał i wróżą im znakomitą przyszłość. Żaden z nich nie może jednak liczyć na regularne występy, z powodu szerokiego składu Realu i Barcelony.

Baskijski klub przygotowuje więc oferty wypożyczeń dla obu graczy, co zapewni im więcej gry na boisku, jednocześnie pozwalając klubom macierzystym na zatrzymanie ich kart zawodniczych.ŹRÓDŁO
Inside Spanish Football
TAGI: Alvaro Morata Cristian Tello Herrera Isaac Cuenca López Real Sociedad San Sebastian FC Barcelona
Zobacz również
Oficjalnie: Tello w Betisie
12 miesięcy temu  
0
Betis zgłasza się po Tello
12 miesięcy temu  
0
ESPN: Tello do Meksyku?!
rok temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.1914 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.