Popularny amerykański raper w sztabie USA na mundial w Brazylii

3 lata temu
One Nation. One Team. - motyw amerykańskiej kadry piłkarskiej / Graf. Futura

Juergen Klinsmann, słynący z innowacyjnych metod szkoleniowych, zaprosił do sztabu amerykańskiego rapera, Lupe Fiasco, który ma być dyrektorem... muzycznym kadry USA.

Lupe Fiasco dostał taką posadę na zbliżający się mundial. Raper ma również uczestniczyć w sparingach, które kadra Stanów Zjednoczonych rozegra przed mistrzostwami.

Początkowo Fiasco nagrał oficjalny motyw muzyczny, który miał towarzyszyć spotkaniom amerykańskich piłkarzy i piłkarek. Włodarze federacji piłkarskiej w USA uznali jednak, że utalentowany muzyk powinien dołączyć do sztabu ich reprezentacji, przygotowującej się do mistrzostw świata.

Lupe Fiasco będzie dbał o muzyczną stronę przygotowań piłkarzy do meczów. Wraz z grupą amerykańskich DJ-ów ma stworzyć listę utworów, które będą towarzyszyć piłkarzom przed, w trakcie i po rozegranych spotkaniach. Fiasco opracuje również playlistę dla zawodników, która ma znaleźć się w prywatnych odtwarzaczach piłkarzy.

Dodatkowo, do sztabu Klinsmanna dołączy także dyrektor artystyczny, o pseudonimie Futura. Oprócz plakatu federacji, który artysta już stworzył, podczas zbliżających się mistrzostw ma być twórcą limitowanych produktów, zawierających piłkarskie motywy. 

Oficjalny motyw piłkarzy i piłkarek reprezentacji USA - One Nation. One Team.

 

Jeden z najpopularniejszych utworów rapera:

ŹRÓDŁO
MLS Soccer
TAGI: Mistrzostwa Świata USA
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.