50 tysięcy na FB. Kolejny etap za nami - co dalej?

4 lata temu
Dziękujemy!

Transfery.info, zbliżając się do swojego dziesięciolecia, miały wczoraj swój mały jubileusz, związany z przekroczeniem liczby 50 tysięcy sympatyków na Facebooku.

Wynik ten niezwykle cieszy i daje nam poczucie dobrze wykonywanej pracy, która dociera do coraz większej liczby czytelników. W związku z tym jest nam niezmiernie miło, że coraz więcej osób szuka informacji właśnie na naszym portalu, co jednocześnie mobilizuje nas do większej i bardziej wytężonej pracy.
 
Chcieliśmy z tego miejsca podziękować wszystkim czytelnikom, zarówno tym wieloletnim, jak i nowym, za to, że jesteście z nami. Chcemy odpłacać się Wam przekazując jak najwięcej informacji, dbając o poziom merytoryczny i językowy tekstów, nie zapominając przy tym o szybkości zamieszczanych artykułów. Mamy bowiem świadomość wszystkich niedoskonałości, także tych technicznych, które miejmy nadzieję, wyeliminuje nowa wersja strony. Zgodnie z planem powinna się ona pojawić pod koniec tego roku, wprowadzając wiele innowacyjności i czyniąc stronę znacznie nowocześniejszą.
 
Zdajemy sobie sprawę, że odwiedzając nas liczycie, iż żaden ruch na rynku transferowym nie umknie Waszej uwadze i stale dążymy do tego, byście mogli znaleźć w serwisie wszystko, czego potrzebuje prawdziwy kibic piłki nożnej, rozwijając jednocześnie część publicystyczną.
 
Mamy nadzieje, że strona Transfery.info znajdzie się na zawsze w gronie Waszych witryn, które musicie odwiedzić każdego popołudnia, w celu sprawdzenia najnowszych informacji, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie naszej wspólnej pasji, jaką jest piłka nożna.
 
Przypominamy, że mimo nazwy, wiele miejsca poświęcamy innym istotnym wydarzeniom i ciekawostkom. Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w Brazylii, które będą pierwszym mundialem w pełni relacjonowanym na łamach naszego portalu - na ogromną skalę. Chcemy zapewnić Wam ekskluzywne materiały, które pozwolą poszerzyć Waszą wiedzę i dotrzeć do tego, o czym nie mówi się na każdym kroku.
 
Dziękując jeszcze raz za Wasze uznanie dla naszej pracy, przypominamy również, że jesteśmy z Wami na Twitterze: https://twitter.com/Transferyinfo oraz, że pojawiliśmy się także na Instagramie: http://instagram.com/transferyinfo


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0059 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.