Nowe informacje w sprawie zdrowia Suáreza

4 lata temu
Czy Suárez zdąży się wykurować na Mundial? |fot. UEFA

Lekarze zajmujący się powrotem do zdrowia urugwajskiego napastnika zdradzają postępy w leczeniu po operacji, którą Suárez przebył w zeszły czwartek.

Luis Suárez tydzień temu podczas zgrupowania reprezentacji Urugwaju doznał kontuzji kolana, która wymagała operacji. Ta informacja zszokowała kibiców na całym świecie, którzy obawiali się braku kolejnej gwiazdy na zbliżającym się Mundialu. Pojawiły się jednak informacje pochodzące wprost od lekarzy zajmujących się napastnikiem. Twierdzą oni, że ten radzi sobie dobrze i  chociaż jest za wcześnie na powrót do treningów, to doktor Alberto Pan zastrzegł, że nie można wykluczać jego pacjenta z udziału w turnieju. Piłkarz obecnie przebywa w swoim domu w Montevideo, gdzie będzie przechodził rehabilitację.
 
- Dzisiaj Luis nie odczuwa żadnego bólu. Pracuje nad swoimi mięśniami i obciąża swoją nogę jedynie w minimalnie koniecznym stopniu – powiedział lekarz na konferencji prasowej w Montevideo – Pierwszy tydzień polega na obserwacji zawodnika, który musi odpoczywać i ćwiczenie mięśnie. Później zrobi się nieco trudniej.
 
- Nikt nie będzie zabierał Luisowi czasu niezbędnego na powrót do zdrowia – zapewnił selekcjoner reprezentacji Urugwaju Oscar Tabarez – Nie będziemy podejmowali żadnego zbędnego ryzyka. Chcemy być ostrożni. 
 
Mistrzostwa Świata zaczynają się 12 czerwca, a dla Urugwaju 14 czerwca meczem z Kostaryką. Oprócz tych dwóch państw w grupie D zagrają Anglicy oraz Włosi.


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Luis Alberto Suárez Díaz Urugwaj Mistrzostwa Świata Kontuzje
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0222 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.