Kim Källström zostanie w Arsenalu?

4 lata temu
Czy Kim Källström dalej będzie piłkarzem

Källström nie wyklucza możliwości przedłużenia swojego pobytu w Arsenal FC, gdzie spędził ostatnie pół roku na wypożyczeniu ze Spartaka Moskwa.

Okres gry Szweda w Arsenalu wydawał się dla niego średnio udany. Zawodnik wystąpił w zaledwie czterech meczach, a tylko jeden z nich rozpoczął w wyjściowej jedenastce (kwietniowe spotkanie z West Ham). Pomimo tego 31-letni pomocnik chciałby dalej grać na Emirates Stadium:

- Tak, mogę sobie wyobrazić mój powrót do Arsenalu, zobaczymy jak się sprawy potoczą. Miałem długa rozmowę z Wengerem , która pozostanie między nami, ale mogę powiedzieć tylko, że boss był zadowolony z mojej pracy na treningach. Spędziłem tutaj świetny czas, bardzo odpowiada mi styl „Kanonierów” , dzięki któremu dalej mogę rozwijać się piłkarsko.

Arsène Wenger będzie szukał w najbliższe lato środkowego pomocnika do swojej drużyny, ale wydaje się, że będzie brał pod uwagę innych kandydatów niż Szwed. Pierwsze miejsce na liście życzeń menadżera zajmuje Lars Bender z Leverkusen, lecz większym poparciem zarządu cieszy się inny pomocnik - Morgan Schneiderlin z Southampton , który na angielskich boiskach występuje już od sześciu lat.

Temat transferu Källströma może wrócić pod koniec okienka transferowego, jeśli nie domknięto by innej transakcji lub w przypadku kontuzji któregoś z graczy środka pola Arsenalu.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Kim Källström Arsenal FC Spartak Moskwa Anglia Rosja Szwecja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0142 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.