Oficjalnie: Kumbela odchodzi z Brunszwiku

4 lata temu
Kumbela | fot. Brunszwik

Kumbela opuszcza Eintracht Brunszwik. Zawodnik miał ważny kontrakt do czerwca 2016r. tylko w przypadku pozostania jego drużyny w Bundeslidze.

- Pomimo dobrych rozmów dotyczących kontraktu nie mogliśmy sobie pozwolić na dalszą współpracę. Chcieliśmy przedłużenia umowy, jednakże względy ekonomiczne nam na to nie pozwalają. Życzymy zawodnikowi wszystkiego dobrego w dalszej karierze sportowej oraz w życiu osobistym, dziękując jednocześnie za jego wkład i zaangażowanie w grę dla naszego zespołu – podsumował dyrektor sportowy Eintrachtu, Marc Arnold.
 
- Chciałbym podziękować wszystkim odpowiedzialnym za tak dobre działanie klubu oraz kibicom, którzy wspierali mnie przez wszystkie lata. To była wspaniała i udana przygoda, dzięki czemu z ogromną przyjemnością będę wracał do czasu spędzonego właśnie tutaj. Na koniec mojej kariery chciałbym jednak po raz kolejny poszukać nowego wyzwania – powiedział 30-letni napastnik pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga.
 
Kumbela występował w Brunszwiku od ponad czterech sezonów. W 164 spotkaniach zdobył 64 bramki oraz zaliczył 19 asyst. W zeszłym sezonie rozegrał dla Eintrachtu 30 spotkań w Bundeslidze, gdzie dziewięciokrotnie trafiał do siatki rywala. To jednak nie wystarczyło, ponieważ piłkarze z Brunszwiku ostatecznie zajęli ostatnie miejsce i nie udało im się utrzymać w pierwszej klasie rozgrywkowej. 
 
Autor: Bartosz Zakrzewski


ŹRÓDŁO
Eintracht Brunszwik
TAGI: Dominick Kumbela Eintracht Brunszwik Niemcy Kongo Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0086 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.