Oficjalnie: Teddy Sheringham w West Hamie

4 lata temu
Sheringham będzie szkolił napastników w WHU |fot. WHUFC

Były wybitny napastnik takich klubów jak Manchester United czy Tottenham wraca do „Młotów”. Sheringham zostanie w tym klubie trenerem napastników.

Anglik ma za sobą niebywałą ponad 25-letnią karierą piłkarską. Jako dwudziestolatek zaczynał w Millwall, gdzie zaliczył ponad dwieście występów, w których strzelił prawie sto goli. Później przyszedł czas na takie kluby jak między innymi Tottenham Hotspur, Manchester United czy West Ham United. Największe sukcesy Sheringham święcił w barwach „Czerwonych Diabłów”, z którymi zdobył trzy razy mistrzostwo ligi, Puchar Anglii oraz Ligę Mistrzów. W pamięci kibiców zapadł szczególnie finał Champions League z Bayernem Monachium w 1999 roku, kiedy Sheringham najpierw wyrównał w doliczonym czasie gry, a dwie minuty później zaliczył asystę przy golu Solskjæra, który dał Anglikom zwycięstwo. W 2008 roku pożegnał się z czynnym uprawianiem piłki nożnej, po zakończeniu przygody w Colchester United. 
 
Dzisiaj West Ham ogłosił, iż gracz klubu w latach 2004-2007 wraca na stare śmieci. 48-letni Sheringham w Londynie zostanie trenerem napastników. Z takiego rozwoju wydarzeń zadowolony jest oczywiście menadżer „Młotów” Sam Allardyce: 
 
- Teddy był zainteresowany pracą jako trener, więc daliśmy mu tę szansę. Cieszymy się, że będzie z nami pracował, bo da nam to nowe spojrzenie na to jak trenujemy naszych napastników. Mamy nadzieję, że zaowocuje to większą ilością goli strzelanych przez naszych napastników. 
 
- Zapytałem go czy byłby chętny, a on był zachwycony tą propozycją – wyjawił „Duży Sam” – Oczywiście będzie pracował tylko z napastnikami, więc na razie nie jest to praca na cały etat, ale dopiero zaczynamy i zobaczymy jak to się rozwinie. 
 
- Jestem bardzo podekscytowany. To wspanieałe uczucie wrócić tu i móc znowu pracować z Samem - powiedział Sheringham. On i Allardyce znają się od ponad 30 lat i występowali razem w barwach Milwall.


ŹRÓDŁO
West Ham United Football Club
TAGI: Edward Paul Sheringham West Ham United Football Club Anglia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0156 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.