Oficjalnie: Garguła z nową umową

4 lata temu
Łukasz Garguła | fot. Wisła Kraków / Maks Michalczak

Łukasz Garguła, pomocnik Wisły Kraków, przedłużył kontrakt ze swoim obecnym klubem o rok z opcją przedłużenia o następne 12 miesięcy.

33-letni zawodnik był jednym z liderów „Białej Gwiazdy” w niedawno zakończonym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. W 34 występach strzelił 10 bramek, co jest rekordem w jego karierze, oraz zaliczył osiem asyst przy trafieniach kolegów. Włodarze klubu z Krakowa nie mieli wątpliwości, co do słuszności kontynuowania współpracy z 16-krotnym reprezentantem Polski.

Garguła nie ukrywa swojej radości z pozostania przy Reymonta, czemu dowód dał swoją wypowiedzią na oficjalnej stronie Wisły:

- Cieszę się bardzo, bo sprawa mojego kontraktu toczyła się już od jakiegoś czasu. Rozmawiałem wcześniej z trenerem, który chciał, żebym został w drużynie.

Piłkarz w wypowiedzi poruszył również kwestię swojego wieku, celu klubu na przyszły sezon oraz wspomniał, co przeszkodziło „Białej Gwieździe” w odniesieniu sukcesu w zakończonych w  ostatnią niedzielę rozgrywkach:

- Przykład Arka Głowackiego, Radka Sobolewskiego czy kilku zawodników Ruchu Chorzów pokazuje, że jeśli tylko zdrowie pozwala, to chęci są, będę chciał grać jak najdłużej. Cel w Wiśle zawsze jest taki sam, i nic się w tej kwestii nie zmienia - walka o mistrzostwo Polski. Jednak jest to bardzo długa i trudna droga, co było widać podczas tego sezonu, gdy zmagaliśmy się z kartkami i kontuzjami. Na pewno potrzebna nam szeroka kadra. W przyszłym sezonie trzeba zakasać rękawy i walczyć, bo jak pokazała pierwsza runda, jesteśmy w stanie rywalizować o czołowe lokaty. Teraz musimy się skoncentrować na solidnych przygotowaniach i każdym kolejnym spotkaniu w nowym sezonie.ŹRÓDŁO
Wisła Kraków
TAGI: Oficjalnie Łukasz Garguła Wisła Kraków Polska
Zobacz również
OFICJALNIE: Nowy trener Metz
60 minut temu  
0
OFICJALNIE: Oświadczenie Salaha
3 godziny temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0131 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.