Oficjalnie: Kenny Miller w Rangers FC

4 lata temu
Kenny Miller | Fot. Rangers FC

Rangers FC na swojej oficjalnej stronie klubowej potwierdziło zakontraktowanie Kenny’ego Millera.

34-letni napastnik podpisał roczną umowę z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Miller tym samym ponownie wraca na stare śmieci. Doświadczony snajper występował już w klubie ze stolicy Szkocji w latach 2000-01, oraz 2008-11. W tamtym okresie trzykrotnie sięgał po mistrzostwo kraju.

- Jestem zachwycony, że mogę powrócić do Rangersów po raz trzeci. Z tym klubem odniosłem wiele sukcesów i jestem zdeterminowany, by w następnym sezonie jeszcze raz to powtórzyć. Rangersi to specjalny klub. Patrzymy w przyszłość i chcemy jak najszybciej wrócić do szkockiej ekstraklasy. Gdy odszedłem z Vancouver miałem kilka ofert, ale moje serce podpowiadało mi, abym wrócił na Ibrox i nie mogę się doczekać, by zacząć wszystko od nowa – powiedział Miller.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ponownie powitać Kenny’ego na Ibrox. W przeszłości był wspaniałym zawodnikiem, zwłaszcza wtedy, gdy wrócił do klubu. Razem odnieśliśmy sporo sukcesów. Kenny przyniesie doświadczenie do naszego ataku i będzie miał wielki wpływ na naszych młodych zawodników. Jest piłkarzem najwyższej klasy, a my czekamy z niecierpliwością by ponownie zobaczyć go w koszulce Rangersów. W przyszłym sezonie chcemy awansować i wrócić do Scottish Premiership – dodał menedżer zespołu Ally McCoist.

Kenny Miller w przeszłości oprócz występów w Rangersach grał między innymi w Hibernian, Celticu, Derby County, Bursasporze, Cardiff City czy ostatnio w Vancouver Whitecaps.ŹRÓDŁO
Rangers FC
TAGI: Oficjalnie Kenneth Miller Rangers FC Szkocja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0146 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.