Hellas czeka na oferty za Iturbe

4 lata temu
Iturbe trafi do Hiszpanii? | Fot. Hellas Werona

Gwiazda Hellas Werona Juan Manuel Iturbe ma być jedynym zawodnikiem, który zostanie sprzedany w letnim okienku transferowym.

Klub z Serie A jest gotów sprzedać Argentyńczyka i czeka na konkretne oferty. 21-letni snajper ostatni sezon przebywał na wypożyczeniu w zespole z Werony, jednak w maju Hellas wykupił od FC Porto młodego gracza za 15 milionów euro.

Usługami Iturbe zainteresowani są Real Madryt i Barcelona. Dyrektor sportowy Hellas Sean Sogliano jest pewny, że Argentyńczyk wkrótce zasili wielką drużynę.

- Wszyscy wiemy, że Iturbe to wspaniały gracz. Nie da się ukryć, że znajduje się w centrum ważnych negocjacji. On ma świadomość, jaka jest sytuacja. Są duże szanse, że wkrótce dołączy do wielkiego klubu. Chociaż wszystko koncentruje się wokół niego, zachowuje spokój. Ma świadomość tego, że to być może jego życiowa szansa. Dobrze wie, że Werona dokonała niewyobrażalnego wysiłku, by go zakupić. Dlatego dziś ufa nam. Wie, że jeśli do klubu wpłynie dobra oferta, to będzie mógł nas opuścić – powiedział Sogliano.

- Jeśli żadna oferta nie dotrze, pozostanie z nami na przyszły sezon i wszyscy będziemy zachwyceni. Bardziej jednak prawdopodobne jest to, że nas opuści, niż zobaczymy go jeszcze w barwach Hellas. Trzeba patrzeć obiektywnie, niż oszukiwać naszych fanów i samych siebie. To było wspaniałe oglądać go jak dorasta jako piłkarz. Iturbe jest bardzo zadowolony z sezonu. Jest tutaj szczęśliwy. Pokazał wielkie umiejętności i jego przeznaczeniem jest wielka kariera – dodał dyrektor klubu.

Iturbe w poprzednim sezonie strzelił osiem bramek w 33 ligowych występach. Drużyna Argentyńczyka skończyła sezon Serie A na dziesiątym miejscu.ŹRÓDŁO
Hellas Werona
TAGI: Juan Manuel Iturbe Hellas Verona FC Barcelona Real Madryt CF Argentyna Włochy Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.