Oficjalnie: Nardi w AS Monaco

4 lata temu
Paul Nardi został nowym piłkarzem wicemistrzów Francji, AS Monaco / Fot. AS Monaco

Paul Nardi został nowym piłkarzem AS Monaco. 20-letni golkiper podpisał z ekipą wicemistrzów Francji pięcioletni kontrakt.

Paul Nardi to jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy młodego pokolenia we Francji. Do tej pory, 20-letni zawodnik występował w AS Nancy, gdzie w poprzednim sezonie był podstawowym graczem. Co ciekawe, od momentu debiutu w seniorskim futbolu, który miał miejsce 13 września 2013 roku, młody Nardi nie oddał miejsca między słupkami swojego zespołu do końca sezonu, występując łącznie w 33 spotkach, w których 9 razy zachował czyste konto bramkowe. 

W opinii wiceprezesa Monaco, Vadima Wasiliewa, transfer 20-latka świadczy o obranej przez klub strategii budowania zespołu na młodych i utalentowanych zawodnikach. Rosjanin przekonuje również, że AS Monaco wygrało wyścig o angaż młodego bramkarza z kilkoma europejskimi drużynami. - Cały czas chcemy dbać o to, żeby Nardi dalej się rozwijał, dlatego w przyszłym sezonie będzie wypożyczony do swojego dotychczasowego klubu, Nancy - zapowiedział wiceprezes Monaco. 

Sam zawodnik wyraził wielkie podekscytowanie transferem do drużyny wicemistrzów Francji: - Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do tak wspaniałego klubu, który ma wizję na przyszłość. Jestem dumny, że mogę tutaj być - zapewnił 20-letni bramkarz.ŹRÓDŁO
AS Monaco
TAGI: Oficjalnie Paul Nardi Francja AS Monaco
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0163 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.