Maciej Skorża poprowadzi Zawiszę Bydgoszcz

4 lata temu
Maciej Skorża w przyszłym sezonie poprowadzi Zawiszę Bydgoszcz / Fot.Legia.net

Maciej Skorża będzie nowym szkoleniowcem Zawiszy Bydgoszcz. Wcześniejsze spekulacje potwierdził prezes klubu, Radosław Osuch.

Skorża wróci do pracy w polskiej ekstraklasie po ponad rocznej przerwie. W tym czasie były asystent Pawła Janasa w reprezentacji Polski pracował z saudyjskim zespołem Al-Ettifaq.

Prezes bydgoskiego Zawiszy potwierdził, że od dłuższego czasu prowadzi negocjacje z trenerem Skorżą i jak określił, były szkoleniowiec m.in. Legii czy Wisły jest jedynym trenerem w Polsce, który może w bardzo szybkim czasie poukładać drużynę przed eliminacjami w rozgrywkach Ligi Europejskiej: - Jest jedynym obecnie polskim szkoleniowcem, który szybko pozbiera zespół i przygotuje do pucharów - powiedział o Skorży Radosław Osuch.

Jedyną przeszkodą, która może pojawić się w sprawie ewentualnej pracy Skorży w Bydgoszczy jest kwestia zarobków trenera oraz kwoty na wzmocnienia drużyny. 

Szef Zawiszy zapewnił jednak, że w klubowej kasie znajdą się środki na transfery: - Przewidujemy trzy wzmocnienia przed rozpoczęciem walki w kwalifikacjach Ligi Europy.

Maciej Skorża współpracował już z Radosławem Osuchem w Amice Wronki. Po zakończeniu pracy w klubie z Wielkopolski, 42-letni trener pracował w Groclinie, Wiśle, Legii oraz w saudyjskim klubie z Dammamu.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Maciej Skorża Polska Trenerzy Zawisza Bydgoszcz T-Mobile Ekstraklasa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.