Jackson Martínez w nowym klubie?

4 lata temu
Jackson Martínez cieszy się sporym zainteresowaniem | fot. FIFA

Agent Jacksona Martíneza przebywa w Europie w celu przeprowadzenia rozmów z klubami, które wyrażają zainteresowanie kolumbijskim snajperem. Wiadomo, że jednym z tych zespołów jest AS Roma.

Napastnik Porto od dłuższego czasu jest łączny z przenosinami do większego klubu. W poprzednie lato był bliski przejścia do Napoli, ale na drodze transferu stanęła zaporowa cena, którą postawili Portugalczycy – 40 milionów euro.

Obecnie agenci zawodnika pracują nad tym, aby w końcu udało się przeprowadzić transakcję:

- Czekam na agenta Martíneza, Henrique Pompeio, który przylatuje wieczorem, aby udać się ze mną za serię negocjacji transferowych (…) Mamy umówione spotkania z czołowymi klubami Europy, takimi jak Manchester United, Atlético Madryt, Arsenal, Valencia oraz zespołami włoskimi. Wśród nich znajduje się AS Roma, ale nie jest to jedyna opcja transferowa w Serie A, bo tak jak już mówiłem – jesteśmy umówieni w najbliższych dniach na rozmowy w wielu miejscach – tłumaczy Peppino Tirri, agent działający na półwyspie Apenińskim.

Wyjaśniła się również kwestia ceny Kolumbijczyka:

- Wierzymy, że Porto zadowoli się kwotą około 25-30 milionów euro – dodał Tirri.

Jackson Martínez występuje w Portugalii od 2012 roku, kiedy FC Porto zakupiło go z meksykańskiego Chiapas. W ciągu dwóch sezonów rozegrał w Liga ZON Sagres 60 spotkań i strzelił 46 bramek, został dwukrotnie królem strzelców tych rozgrywek i raz (w sezonie 2012/2013) zdobył mistrzostwo Portugalii. 27-latek znalazł się w kadrze Kolumbii na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Brazylii.



ŹRÓDŁO
Corriere Giallorosso
TAGI: Jackson Arley Martínez Valencia FC Porto AS Roma Kolumbia Portugalia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0171 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.