Oficjalnie: Nowy sponsor FC Barcelona

4 lata temu
"Suning Appliance Company" nowym sponsorem Barcelony | Fot. FCB

FC Barcelona pozyskała nowego sponsora. Została nim chińska firma „Suning Appliance Company” – donosi oficjalna strona internetowa hiszpańskiego zespołu.

Porozumienie o współpracy pomiędzy Barceloną a „Suning Company” zostało zawarte dzisiaj w porannych godzinach w Nanjing. Azjatycka firma zajmuje się sprzedażą detaliczną towarów elektronicznych i będzie pierwszym w historii chińskim sponsorem „Dumy Katalonii”.

Umowa została zawarta na trzy lata przy obecności dyrektora generalnego katalońskiego zespołu Antoniego Rossicha oraz przedstawicieli strony chińskiej. Współpraca będzie opierała się na wielu społecznych i sportowych projektach, które mają na celu promocję piłki nożnej oraz zdrowego trybu życia wśród ludności w Chinach. Firma zamierza również działać na rzecz miast – organizować obozy i turnieje, których zwycięzcy będą mieli szansę na wyjazd do Barcelony.

Działalność w sporcie nie jest pierwszyzną dla tej firmy. „Suning” zajmował się promocją sportu w szkołach, był głównym sponsorem Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. Umowa czyni chińską stronę oficjalnym partnerem Barcelony. Na stronie azjatyckiego potentata będzie znajdować się odnośnik do strony internetowej wicemistrza Hiszpanii. Ponadto oczywiście porozumienie będzie działać na płaszczyźnie marketingowej oraz dotyczyć będzie prawa do wizerunku klubu.

- Chciałbym wyrazić wdzięczność i podekscytowanie z tego, że „Suning” został pierwszym chińskim sponsorem Barcelony w historii. Jestem przekonany, że współpraca pomiędzy „Suning” a Barceloną będzie dla nas ogromnym krokiem na przód i zbliży nas do chińskich fanów, kreując przy tym synergię między dwoma organizacjami - powiedział zadowolony z podpisania umowy sponsorskiej Antoni Rossich. ŹRÓDŁO
FC Barcelona
TAGI: Oficjalnie FC Barcelona Hiszpania Chiny
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.