Kahn: Casillas nie jest w pełni gotowy

4 lata temu
Kahn ostro skrytykował kadrę Hiszpanii / Fot. Die Welt

Oliver Kahn zarzucił Ikerowi Casillasowi, że nie jest w pełni przygotowany do mistrzostw świata, a całej kadrze Hiszpanii, że już dawno popadli w "samozachwyt".

Były bramkarz Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec podsumował porażkę kadry Hiszpanii w meczu z Holandią, twierdząc, że w ekipie obrońców tytułu nie ma mobilizacji do wytężonej pracy, co widoczne było w piątek na boisku: - Hiszpanie są w samozachwycie. Nie pracują, nie mają recepty na walkę o mistrzostwo, ponadto Ramos i Pique zagrali najgorszy mecz w swojej karierze w reprezentacji - stwierdził Kahn.

Niemiec nie oszczędził również bramkarza Hiszpanii, Ikera Casillasa. - Nie widzę, żeby Iker był przygotowany do gry w stu procentach. Nie jest w pełni obecny na boisko, co pokazuje mowa jego ciała - ocenił były bramkarz, który grał w finale mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku.

Kahn przekonuje, że porażki z Holandią nie można porównywać do sensacjnej wówczas przegranej Hiszpanii ze Szwajcarią w 2010 roku. Zdaniem eksperta telewizji ZDF już sam wynik 1-5, mówi sam za siebie.

Oliver Kahn pochwalił również reprezentacje Holandii, zauważając, że to nie słabsza postawa hiszpańskiej kadry, a świetny mecz podopiecznych Van Gaala zadecydował o takim wyniku. - Casillas dał Holendrom tylko trzecią bramkę, reszta goli wynikała ze świetnej gry "Oranje" - skwitował Niemiec.ŹRÓDŁO
ZDF
TAGI: Oliver Kahn Hiszpania Mistrzostwa Świata Iker Casillas
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0154 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.