Fellaini chwali moc ławki rezerwowych Belgii

4 lata temu
Fellaini strzelił bramkę dla Belgii | Fot. Manchester United FC

Zdobywca bramki we wczorajszym meczu z Algierią, Marouane Fellaini, powiedział, że zawsze był pewny tego, iż będzie w stanie pomóc swojej drużynie wygrać mecz nawet pełniąc rolę zmiennika.

To właśnie dzięki jego trafieniu oraz innego piłkarza z ławki rezerwowych, Driesa Mertensa, "Czerwone Diabły" mogły świętować zdobycie trzech punktów na mundialu w Brazylii. Pomimo tego, iż podopieczni Marca Wilmotsa przegrywali do przerwy 0:1, to potrafili ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

- Zawsze wierzyłem w to, że mogę pomóc mojej drużynie wygrać spotkanie. Skoro selekcjoner powołał mnie do kadry, nie mogłem myśleć na ten temat inaczej - powiedział pomocnik Manchesteru United. - Jedną rzecz, której moi koledzy mogą być teraz pewni jest taka, że jeżeli będą posyłać do mnie takie zagrania w pole karne jak w meczu z Algierią, wtedy jestem w stanie zdobyć gola.

- Wczoraj doczekałem się trzech takich podań i za każdym razem wygrywałem pojedynek z rywalem. Gdyby udało mi się wykorzystać wszystkie sytuacje, mógłbym zanotować hat-tricka. Jednak należy cieszyć się z tego, że jedna taka akcja zakończyła się bramką, ponieważ w tamtym momencie było coraz mniej czasu do końca meczu. To ważne, że udało mi się wykorzystać szansę.

- Myślę, że dostaliśmy to, na co zasłużyliśmy. Zaczęliśmy to spotkanie bardzo nerwowo, a całą pierwszą połowę zagraliśmy źle. Jednak później pokazaliśmy charakter Po prostu musieliśmy zachować spokój, podjąć właściwe decyzje. Dzięki temu osiągnęliśmy fantastyczny dla nas rezultat - dodaje Belg.ŹRÓDŁO
FIFA
TAGI: Marouane Fellaini Belgia MŚ 2014 Mistrzostwa Świata
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0198 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.