Oficjalnie: Piotr Brożek odchodzi z Wisły

4 lata temu
Brożek musi szukać sobie nowego pracodawcy | Fot. Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała, że nie zamierza przedłużać kontraktu z Piotrem Brożkiem. Tym samym lewy obrońca ponownie żegna się z krakowskim klubem.

Kontrakt 31-letniego obrońcy wygasa wraz z końcem czerwca. Władze klubu już poinformowały, że nie zamierzają proponować swojemu zawodnikowi jego przedłużenia. Brożek dostał zatem wolną rękę na poszukiwanie sobie nowego zespołu.

„Krakowski klub pragnie podziękować Piotrowi za grę z białą gwiazdą na piersi oraz życzy samych sukcesów, zarówno tych zawodowych, jak i w życiu prywatnym” - tak brzmi oświadczenie klubu na oficjalnej stronie internetowej Wisły Kraków.

Piotr Brożek był zawodnikiem Wisły od 1998 roku. Jej barwy z małymi przerwami na wypożyczenia reprezentował do 2011 roku. Razem z bratem Pawłem w odszedł z Krakowa do tureckiego Trabzonsporu, w którym średnio mu się wiodło. Po tureckich wojażach postanowił wrócić do polskiej ekstraklasy i związał się z Lechią Gdańsk, by po jednym sezonie spędzonym na Pomorzu znowu wrócić do drużyny „Białej Gwiazdy”. W październiku poprzedniego roku podpisał z Wisłą roczny kontrakt z opcją przedłużenia na dwa lata. Klub nie zdecydował się jednak skorzystać z tej opcji.

Piotr Brożek jest ósmym zawodnikiem, który opuszcza szeregi krakowskiego zespołu po zakończeniu poprzedniego sezonu.

Brożek jest również byłym reprezentantem Polski, w kadrze narodowej zagrał pięć spotkań. ŹRÓDŁO
Wisła Kraków
TAGI: Oficjalnie Piotr Brożek Wisła Kraków Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0136 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.