Pakt pomiędzy Casillasem a Pérezem

4 lata temu
Casillas ma zostać w Realu jeszcze przez rok / Fot. Real Madryt

Iker Casillas zawarł ponoć porozumienie z Florentino Pérezem w sprawie swojej przyszłości w Realu. Ustalono, że bramkarz opuści Madryt w czerwcu 2015 roku.

Od kilku miesięcy kwestia przyszłości wychowanka Realu w klubie z Bernabeu stoi pod znakiem zapytania. Dyskusje na ten temat stały się jeszcze bardziej zagorzałe po słabym występie bramkarza reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwach świata.

Iker Casillas i jego agent, Carlo Cutropía, mieli spotkać się w ostatnim czasie z prezesem "Królewskich" i ustalić plany na przyszłość golkipera. Pérez zaproponował rozwiązanie, według którego Casillas miałby pozostać w Realu jeszcze jeden sezon, po czym w czerwcu 2015 roku swobodnie mógłby opuścić Madryt. Prezes zapewnił również, że mimo dwuletniego konktraktu, który obowiązuje bramkarza, za rok będzie mógł odejść za darmo.

Iker Casillas miał zaakceptować taką propozycję i w przyszłym sezonie znów ma rywalizować o miejsce w składzie Realu. Póki co, nie podaje się czy trener Ancelotti zamierza ponownie wystawiać do gry bramkarzy zależnie od rozgrywek. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie pierwszym golkiperem w meczach ligowych był Diego Lopez, z kolei w rozgrywkach pucharowych występował Iker Casillas.

Mimo gwarancji utrzymania w kadrze dwóch bramkarzy, Real intensywnie myśli o wzmocnieniach na tej pozycji. Spekuluje się, że Słoweniec, Jan Oblak, grający obecnie w Benfice, już podpisał wstępny kontrakt z madryckim klubem. ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Iker Casillas Hiszpania Real Madryt CF Florentino Pérez
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0147 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.