Losowanie LE: Lech i Ruch z dużymi szansami na awans. Trudne zadanie Zawiszy

3 lata temu
Polskie zespoły uniknęły wycieczek na wschód Europy

W Nyonie rozlosowano dziś pary I i II rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

Polskie drużyny swój start w tych rozgrywkach rozpoczną od drugiej fazy kwalifikacji, w której to Lech Poznań i Ruch Chorzów będą ekipami rozstawionymi, a Zawisza Bydgoszcz będzie musiał zmierzyć się z wyżej notowanym rywalem.

PIERWSZA RUNDA

NK Rudar (SVN) - KF Laçi (ALB)
Vaasan Palloseura (FIN) - IF Brommapojkarna (SWE)
Knattspyrnufélagið Fram (ISL) - JK Nõmme Kalju (EST)
Derry City FC (IRL) - Aberystwyth Town FC (WAL)
FC Santos Tartu (EST) - Tromsø IL (NOR)
Ungmennafélagið Stjarnan (ISL) - Bangor City FC (WAL)
Myllykosken Pallo-47 (FIN) - ÍF Fuglafjørður (FRO)
JK Sillamäe Kalev (EST) - FC Honka (FIN)
Víkingur (FRO) - Daugava Ryga (LVA)
FK Haugesund (NOR) - Airbus UK Broughton FC (WAL)
Sioni Bolnisi (GEO) - Flamurtari Vlorë (ALB)
Hibernians FC (MLT) - FC Spartak Trnava (SVK)
FK Turnovo (MKD) - Czichura Saczchere (GEO)
Qəbələ FK (AZE) - NK Široki Brijeg (BIH)
Diósgyőri VTK (HUN) - Birkirkara FC (MLT)
Veris Chișinău (MDA) - Liteks Łowecz (BUL)
Kajrat Ałmaty (KAZ) - FK Kukësi (ALB)
FK Lovćen (MNE) - NK Željezničar (BIH)
Sliema Wanderers FC (MLT) - Ferencvárosi TC (HUN)
FC Tiraspol (MDA) - İnter Baku (AZE)
Szirak Giumri (ARM) - Szachtior Karaganda (KAZ)
UE Santa Coloma (AND) - FK Metalurg (MKD)
UE Sant Julià (AND) - FK Čukarički (SRB)
Diósgyőri VTK (HUN) - Birkirkara FC (MLT)
SS Folgore (SMR) - FK Budućnost (MNE)
FC Koper (SVN) - FK Čelik (MNE)
FC Vaduz (LIE) - College Europa AFC (GIB)
RNK Split (CRO) - Mika Erewan (ARM)
Botew Płowdiw (BUL) - SP Libertas (SMR)
FC Differdange 03 (LUX) - Atlantas Kłajpeda (LTU)
Aberdeen FC (SCO) - Daugava Daugavpils (LVA)
Fimleikafélag Hafnarfjarðar (ISL) - Glenavon F&AC (NIR)
FK Škendija 79 (MKD) - Zimbru Chişinău (MDA)
B36 Tórshavn (FRO) - Linfield FC (NIR)
Crusaders FC (NIR) - Ekranas Poniewież (LTU)
Banga Gargždai (LTU) - Sligo Rovers FC (IRL)
Pjunik Erewan (ARM) - FK Astana (KAZ)
Rosenborg BK (NOR) - FK Jelgava (LVA)
AS La Jeunesse d'Esch (LUX) - Dundalk FC (IRL)
IFK Goteborg (SWE) - CS Fola Esch-sur-Alzette (LUX)

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 3 lipca, a rewanże 10 lipca.

DRUGA RUNDA

Győri ETO FC (HUN) - IFK Göteborg (SWE)/CS Fola Esch-sur-Alzette (LUX)
Nieman Grodno (BLR) - Fimleikafélag Hafnarfjarðar (ISL)/Glenavon F&AC (NIR)
UE Sant Julià (AND)/FK Čukarički (SRB) - SV Grödig (AUT)
Aberdeen FC (SCO)/Daugava Daugavpils (LVA) - FC Groningen (NED)
SS Folgore (SMR)/FK Budućnost (MNE) - AS Omónia Lefkossías (CYP)
FC Differdange 03 (LUX)/Atlantas Kłajpeda (LTU) - Szirak Giumri (ARM)/Szachtior Karaganda (KAZ)
Derry City FC (IRL)/Aberystwyth Town FC (WAL) - Szachtior Soligorsk (BLR)
Botew Płowdiw (BUL)/SP Libertas (SMR) - SK Niederösterreich Sankt Pölten (AUT)
Molde FK (NOR) - ND Gorica (SVN)
Hapoel Beer Szewa (ISR) - RNK Split (CRO)/Mika Erewan (ARM)
CFR Cluj (ROU) - FK Jagodina (SRB)
Bursaspor Kulübü (TUR) - FK Turnovo (MKD)/Czichura Saczchere (GEO)
FK Mladá Boleslav (CZE) - Qəbələ FK (AZE)/NK Široki Brijeg (BIH)
FK Sarajevo (BIH) - FK Haugesund (NOR)/Airbus UK Broughton FC (WAL)
Ruch Chorzów (POL) - FC Vaduz (LIE)/College Europa AFC (GIB)
AGS Astéras Trípolis (GRE) - Rovaniemen Palloseura (FIN)
FK Lovćen (MNE)/NK Željezničar (BIH) - UE Santa Coloma (AND)/FK Metalurg (MKD)
FC Slovan Liberec (CZE) - MFK Košice (SVK)
Motherwell FC (SCO) - Ungmennafélagið Stjarnan (ISL)/Bangor City FC (WAL)
Neftçı Baku (AZE) - FC Koper (SVN)/FK Čelik (MNE)
FC Luzern (SUI) - Saint Johnstone FC (SCO)
SV Zulte Waregem (BEL) - Zawisza Bydgoszcz (POL)
Hapoel Tel Awiw (ISR) - Pjunik Erewan (ARM)/FK Astana (KAZ)
HNK Hajduk (CRO) - AS La Jeunesse d'Esch (LUX)/Dundalk FC (IRL)
Knattspyrnufélagið Fram (ISL)/JK Nõmme Kalju (EST) - Lech Poznań (POL)
Víkingur (FRO)/Daugava Ryga (LVA) - FC Santos Tartu (EST)/Tromsø IL (NOR)
Hibernians FC (MLT)/FC Spartak Trnava (SVK) - FC Zestafoni (GEO)
B36 Tórshavn (FRO)/Linfield FC (NIR) - AIK (SWE)
NK Rudar (SVN)/KF Laçi (ALB) - Zoria Ługańsk (UKR)
JK Sillamäe Kalev (EST)/FC Honka (FIN) - FK Krasnodar (ROS)
FK AS Trenčín (SVK) - FK Vojvodina (SRB)
Kajrat Ałmaty (KAZ)/FK Kukësi (ALB) - Esbjerg fB (DEN)
Dinamo Mińsk (BLR) - Myllykosken Pallo-47 (FIN)/ÍF Fuglafjørður (FRO)
Petrolul Ploiești (ROU) - Sioni Bolnisi (GEO)/Flamurtari Vlorë (ALB)
Crusaders FC (NIR)/Ekranas Poniewież (LTU) - Vaasan Palloseura (FIN)/IF Brommapojkarna (SWE)
HNK Rijeka (CRO) - Sliema Wanderers FC (MLT)/Ferencvárosi TC (HUN)
Rosenborg BK (NOR)/FK Jelgava (LVA) - Banga Gargždai (LTU)/Sligo Rovers FC (IRL)
CSKA Sofia (BUL) - FK Škendija 79 (MKD)/Zimbru Chişinău (MDA)
Veris Chișinău (MDA)/Liteks Łowecz (BUL) - Diósgyőri VTK (HUN)/Birkirkara FC (MLT)
IF Elfsborg (SWE) - Sheriff Tiraspol (MDA)/İnter Baku (AZE)

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 17 lipca, a rewanże 24 lipca.

ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Liga Europy Losowanie Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań Ruch Chorzów
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.