Kolejny mundialowy mit: fryzura Ronaldo

4 lata temu
Mit z fryzurą Ronaldo został obalony

Po meczu z USA szeroko komentowano fryzurę Cristiano Ronaldo, która rzekomo miało być wyrazem wsparcia dla chłopca przechodzącego operację mózgu. Informacje sprostowała matka chłopca, który wcale nie był operowany.

W marcu pojawiły się informacje, iż Cristiano Ronaldo pokrył koszty operacji mózgu, którą miał przejść jego 10-miesięczny fan Erik Ortiz Cruz. Kilka miesięcy później podczas meczu Mistrzostw Świata Portugalii z USA Cristiano Ronaldo wybiegł na boisko w nowej fryzurze z charakterystycznym zygzakiem zrobionym maszynką na boku głowy. Część kibiców żartobliwie komentowała nowy image gwiazdy Realu Madryt, dopóki w obieg nie weszła informacja, że jest to wyraz solidarności z chłopcem, który przeszedł operację mózgu, a nowa fryzura kapitana Portugalii ma przypominać bliznę, która jest jej efektem. Cała historia obiegła świat i wokół Ronaldo zaczęły krążyć pochlebne opinie, dopóki na wyjaśnienie sytuacji nie zdecydowała się matka chorego fana.
 
Cris Cruz po zobaczeniu w sieci nieprawdziwych informacji postanowiła wydać krótkie oświadczenie za pomocą swojego konta na portalu Facebook. Pisze ona mianowicie, iż jej syn nie był operowany, a Cristiano Ronaldo zadeklarował podczas ich spotkania w przeszłości, że jeśli do tego dojdzie to pokryje część kosztów. Operacja jednak na szczęście nie była konieczna.
 
Kobieta wyraziła jednocześnie wielką wdzięczność dla Cristiano Ronaldo za to jaką jest osobą i za to, że wciąż pozostaje z nią w kontakcie, aby być na bieżąco ze zdrowiem jej synka.


ŹRÓDŁO
Facebook
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia USA MŚ 2014 Mistrzostwa Świata
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0146 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.